Neler Yeni

RTX3060max-p Intel I7 11800H 16GB Ram 1TB SSD

TenBead22

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuğra Tosun
Arkadaşlar merhaba konu başlığındada yazdığım özellikteki laptop bakıyorum ama birden çok fazla markanın laptobu var bundan dolayı konu aşayım tavsiye alayım dedim bataryasının wat değerinin yüksek olması önemli bazı markalar az tutuyor bazıları ise çok tutuyor internet sitelerinin çoğunda yazmadığı için göremiyorum ama çok oluncada ısınma problemi başlıyor bende ne çok ne fazla olsun istiyorum bunu bilen kişi sayısı fazla değil o yüzden bilir kişiler yanıt verirse sevinirim teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Oğuzhan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba konu başlığındada yazdığım özellikteki laptop bakıyorum ama birden çok fazla markanın laptobu var bundan dolayı konu aşayım tavsiye alayım dedim bataryasının wat değerinin yüksek olması önemli bazı markalar az tutuyor bazıları ise çok tutuyor internet sitelerinin çoğunda yazmadığı için göremiyorum ama çok oluncada ısınma problemi başlıyor bende ne çok ne fazla olsun istiyorum bunu bilen kişi sayısı fazla değil o yüzden bilir kişiler yanıt verirse sevinirim teşekkürler
Seç beğen al knk

Huseyın_cano

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Ahmet Kaya
Asus çok iyi olur tavsiye ederım kuzenımde var sorun yaşamıyor yayın açıyor dert olmuyor mis gibi kullanıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,342
Üyeler
140,630
Son üye
Farukkara13
Top Bottom