Neler Yeni

🔥İndirim Yeni Çıkan VOK Sistemi İTOPYA'dan Daha Ucuza Topladım.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Arkadaşlar ürünlerin hepsini itopyadan alıp sadece ''Aynı'' ramleri dışarıdan alıyoruz.
Yukarıdaki bileşenler Toplam 4896 TL yapıyor üzerine 750 TL ram ilave edince TOPLAM FİYAT : 5646 TL ye geliyor. BİLİN İSTEDİM
Hocam bunu VOK a yorum olarak yazdım ve linkleri istiyor atabilir misin ?
1640367913672.png

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Bencede zaten günün sonunda 10 tane satınca anlarlar durumu dolar 11 oldu çok az değil ama %80 düştü yani daha önceki sistem vok friday bile daha yüksek dolar kurunda çıktı.
İşin komik tarafı sistemi oluşturduğum yer itopya sadece ram hariç kendi sitelerinden aynı sistemi daha ucuza alıyoruz. Yani aslında Ram de koysak oradaki thermaltake ramleri var tougram rgb 1000 lira civarıydı bu ramler yerine onu alsak bile. Yine 5999 den az oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bunu VOK a yorum olarak yazdım ve linkleri istiyor atabilir misin ?
Alıntıyı görüntüle
İtopyadan zaten sistem

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Amaç sistemin pahalı olup olmaması değil adamların çıkardıkları sistemi normal bir kullanıcı olarak daha iyi bir psu ile daha ucuza alabiliyorum.
asıl sorun ikinizin topladığı sistemin pahalı olması sorun sende değil fiyat çok pahalı hocam indirim yapmadılar doalr 11-12 arası şuan bu fiyatlara rahat 1650 alabiliyoduk ciddiıyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,002
İsim
Diyarhan
İşin komik tarafı sistemi oluşturduğum yer itopya sadece ram hariç kendi sitelerinden aynı sistemi daha ucuza alıyoruz. Yani aslında Ram de koysak oradaki thermaltake ramleri var tougram rgb 1000 lira civarıydı bu ramler yerine onu alsak bile. Yine 5999 den az oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İtopyadan zaten sistem
Sistem çıkarmak için çıkarınca isim kötü olarak anılıyor. Vok için friday e kadar pahalı sistem çıkarıyor diyorduk friday mükemmel bir fiyattan satılınca adam isim yaptı. Şimdi ocak ayına kadar aklımızda bu sistem ile kalacak.

MeReKGs67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Kerem Özbey
Donanım arşivinin sistemine kaldık gene o da anında stoklar biter zaten :( gene kaldık geforce nowdan pikselli oyun keyfine devam

KnightDavion

80+ Bronze
Ya bu malum site yok mu herkesin sevdiği… Zamanında satın aldığım ekran kartını 2 ay göndermediler sonra para iadesi yapmaya çalıştılar onda da 1 ay parayı geri yatırmadılar. Parayı bulunca firma büyüyünce reklamı da güzel yapınca ülkecek tanınır oldular.

IraArel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
VolkanS
Onların psu msi sizinki sharkoon ona da dikkat edin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,758
Üyeler
138,403
Son üye
ard_kml_koroglu
Top Bottom