Neler Yeni

Android POCO X3 PRO RARDAN DOSYA ÇIKARTIP TAŞIYAMIYORUM ?!

TİTAN.

80+ Platinum
Merhaba arkadaşlar ben APK bir oyun indirdim lakin 1.5 sürümü geldikten sonra bu hatayla karşılaştık ve dosyayı istediğim konuma atamıyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen atmaya çalıştığında hata alıyorum lütfen tek ümidim sizsiniz

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Selman
Zarchiver ile denesene bir de.

es dosya yöneticisi indir, onunla taşımayı dene
bende poco kullanıyorum, rar dosyaları es dosya yöneticisi ile açıp tasıyorum

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Merhaba arkadaşlar ben APK bir oyun indirdim lakin 1.5 sürümü geldikten sonra bu hatayla karşılaştık ve dosyayı istediğim konuma atamıyorum bana yardımcı olurmusunuz lütfen atmaya çalıştığında hata alıyorum lütfen tek ümidim sizsiniz
RAR (uygulama) deneyin hocam.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Selman
Onuda denedim olmuyor o klasöre dosya atamıyorum yeni guncellemeden sonra bir şeyler oldu lütfen bana yardımcı olun sinirlerim bozuldu
Aldığın hatayı internette araştırabilirsin belki bir şeyler çıkar. Tam olarak hatanın nerede olduğunu anlayamıyorum buradan.

TİTAN.

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
es dosya yöneticisi indir, onunla taşımayı dene
bende poco kullanıyorum, rar dosyaları es dosya yöneticisi ile açıp tasıyorum
Yok hocam oda olmuyor tam oluyor gibi sonra hemen kapanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldığın hatayı internette araştırabilirsin belki bir şeyler çıkar. Tam olarak hatanın nerede olduğunu anlayamıyorum buradan.
Bende hata nerede anlayamıyorum internette bir karşılığı yok :/

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Başka bir dosya üzerinde işlem yapmayı deneyin. İşlem başarı ile gerçekleşiyorsa dosya sıkıntılıdır.

TİTAN.

80+ Platinum
Başka bir dosya üzerinde işlem yapmayı deneyin. İşlem başarı ile gerçekleşiyorsa dosya sıkıntılıdır.
Dosya sıkıntılı değil güncelleme gelmeden önce yapmıştım oluyordu guncellemeden sonra olmuyor çok ilginç 🤨

Belirli bir hata mesajı falan mı alıyorsun yoksa dosyayı atmak istediğinde hiç bir şey olmuyor mu?
Ya işlemleriniz hatalarla tamamlandı yada direk beni sistemden atıyor :(

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,363
İsim
Selman
Ya işlemleriniz hatalarla tamamlandı yada direk beni sistemden atıyor
Oyunu tamamen kaldırıp tekrar yükleyebilir misin? Veya belli ki oyunun o sürümü sıkıntılı. Yeni bir sürüm daha gelinceye kadar eski sürümle idare edebilir misin?

TİTAN.

80+ Platinum
Oyunu tamamen kaldırıp tekrar yükleyebilir misin? Veya belli ki oyunun o sürümü sıkıntılı. Yeni bir sürüm daha gelinceye kadar eski sürümle idare edebilir misin?
Oyunu silmıliştim bir daha yüklemek istiyordum ama bu hatayla karşılaşıyorum sistem hatası sanırım bu fotoğraf ekleyemiyorum nedense eklesek göstericem

Sonunda hallettim Xiominin güvenlik sistemi gerçekten aşırı sıkı yardımın için teşekkür ederim ☺️🤗

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,820
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom