Neler Yeni

Türk Telekom'dan TurkNet GigaFiber'e geçeceğim

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Enes Koç
Merhaba Türk Telekomdan memnundum sadece 35 mbs az geliyordu, bende Türknetden sorgulama yaptım.
1000 megabit GigaFiber altyapım varmış neyse Türk Telekoma iptal başvurusu yaptım, türknete de başvuru yaptım ama dediki sıfırdan başvurmanız lazım, altyapı farklıymış birisi bakır öbürü fiber gibi sanırım.
neyse şimdi bunlar eve gelip direk fiber İnterneti bağlayabiliyorlarmı yoksa eve Bi kablo falan çekiliyormu?
bide kimliği uygulamaya yükledim belgeleride yanlarında getireceklermi? yoksa benim hazırlamammı lazım kafam çok karıştı umarım pişman olmam.

En son bir moderatör tarafından düzenlendi:

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kimliği yüklediysen hazırlamana gerek yok. Size imza için geliyorlar.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Enes Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kimliği yüklediysen hazırlamana gerek yok. Size imza için geliyorlar.
yükledim.
peki geldiler modem de getirdiler direk o kablo çıkan yerden bağlıyorlarmı? o hat eski bakır hat değilmi Türk Telekomun bağladığı?
bunlar yeni hat falan çekmeleri gerekmiyormu bilgin varmı.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhaba Türk Telekomdan memnundum sadece 35 mbs az geliyordu, bende Türknetden sorgulama yaptım.
1000 megabit GigaFiber altyapım varmış neyse Türk Telekoma iptal başvurusu yaptım, türknete de başvuru yaptım ama dediki sıfırdan başvurmanız lazım, altyapı farklıymış birisi bakır öbürü fiber gibi sanırım.
neyse şimdi bunlar eve gelip direk fiber İnterneti bağlayabiliyorlarmı yoksa eve Bi kablo falan çekiliyormu?
bide kimliği uygulamaya yükledim belgeleride yanlarında getireceklermi? yoksa benim hazırlamammı lazım kafam çok karıştı umarım pişman olmam.
Gigafiber türknetin kendi çektiği fiber altyapısı yani Türk Telekom’a bağlı değil.

Binada kablo zaten vardır ama eve kadar kablo çekilmemişse kurulum esnasında ekip o kabloyu da evine kadar çekecek ve interneti bağlayacak.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,794
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
En aşağıdaki port kutusundan evinize g-pon kutusu çekiliyor yani evet eve kablo çekmeleri gerek

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
yükledim.
peki geldiler modem de getirdiler direk o kablo çıkan yerden bağlıyorlarmı? o hat eski bakır hat değilmi Türk Telekomun bağladığı?
Hocam onu bilmiyorum maalesef. Direkt sağlayıcı geçişi yaptım ben.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
yükledim.
Binadaya koydukları kutudan evin içine hat çekecekler kuruluma geldiklerinde, o yüzden kurulum biraz uzun sürebilir.

enesskooc

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,588
İsim
Enes Koç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gigafiber türknetin kendi çektiği fiber altyapısı yani Türk Telekom’a bağlı değil.

Binada kablo zaten vardır ama eve kadar kablo çekilmemişse kurulum esnasında ekip o kabloyu da evine kadar çekecek ve interneti bağlayacak.
muhtemelen öyle olacaktır şahsen 1000 megabiti Türkiye şartlarında alabilmek iyi fırsat denemeye değer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En aşağıdaki port kutusundan evinize g-pon kutusu çekiliyor yani evet eve kablo çekmeleri gerek
sağol yapıyorlarsa ücretsiz şekilde sıkıntı yok.
hem modem veriyorlar
hem ücretsiz kurulum
hem bu hızları 100 liraya veriyorlar ayrıca ilk ay bedava şaşırtıcı valla.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,794
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
muhtemelen öyle olacaktır şahsen 1000 megabiti Türkiye şartlarında alabilmek iyi fırsat denemeye değer.

hem modem veriyorlar
hem ücretsiz kurulum
Ben de 1 yıl boyunca THH ile mücadele ettim sonuç çıkmadı taahhüt bitti :D 1 haftaya ben de iptal için arıyıp türknete geçicem çile bitiyor. #türknetçokyaşa

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ben de 1 yıl boyunca THH ile mücadele ettim sonuç çıkmadı taahhüt bitti :D 1 haftaya ben de iptal için arıyıp türknete geçicem çile bitiyor. #türknetçokyaşa
Hocam isterseniz davet kodum ile geçin 2. ay ücretsiz oluyor.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,794
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Bu arada bu saçmalıkla ilgili konu da açacağım, THH felan da yalan yani üyelik iptali olmuyor :)

Hocam isterseniz davet kodum ile geçin 2. ay ücretsiz oluyor.
Özelden atın hocam onunla geçeyim, zaten istemeyi düşünüyordum forumdan. Sizin teklif etmeniz daha iyi oldu

BURAK1998

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
FREEDOM

hem modem veriyorlar
hem ücretsiz kurulum
Ben yazdan beri kullanıyorum gigafiber çok memnum bu fiyata göre çok iyi hız dowlanda 950 uplaod 980 ortalama alıyrum

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bu arada bu saçmalıkla ilgili konu da açacağım, THH felan da yalan yani üyelik iptali olmuyor :)

Özelden atın hocam onunla geçeyim, zaten istemeyi düşünüyordum forumdan. Sizin teklif etmeniz daha iyi oldu
Gönderdim özelden hocam

Top Bottom