Neler Yeni

Korsan oyun pişmanlıktır !!!

LaketrooS

80+ Silver
Arkadaşlar birkaç gün önce zamundadan birkaç oyun indirdim ve başıma gelmeyen kalmadı. 3 kere PC dondu ve şimdide format için pc hakkında bilgi sahibi birini arıyorum (bu önemli değil.) Ama söylemem gereken şu ki bugüne kadar sürekli crack oyunu destekledim ama artık asla desteklemiyorum. Ben erken fark ettim kapattım PC yi. Ama fark ettirmeyen virüslerde var. Unutmayın kimse kimseye babasının hayrına milyon dolara ulaşan oyunları beleşe vermez. Korsan oyun oynamayın oynattirmayin oynayani şiddetle uyarın. İyi ve korsansız günler dilerim. Steam adamdır.

LaketrooS

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

LaketrooS

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bir kere virüslü olduğu için değil hırsızlık olduğu için korsan kullanmamalısın. Meşru resmi bir şekilde hırsızlık. Şahsen ben oyun yapsam ve korsan oynayan kişileri görürsem tak tak dava açarım.

LaketrooS

80+ Silver
Bir kere virüslü olduğu için değil hırsızlık olduğu için korsan kullanmamalısın. Meşru resmi bir şekilde hırsızlık. Şahsen ben oyun yapsam ve korsan oynayan kişileri görürsem tak tak dava açarım.
Bencede en iyisi steamden oyun almak. zaten binlerce 10 TL hatta yüzlerce 2, 3 TL fln oyun var Steam de

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Sadece "format için bilgili birisini" aradığını söylemen bile senin ne yaptığını az çok belli ediyor zaten. Eğer doğru düzgün önüne gelen "GTA 5 indir" diye sitelerden indirirsen ve o bcvc.live gibi sitelerden reklamlı virüsleri indirip kurarsan olacağı buydu zaten. Bence de "eğer imkanın varsa" orjinal oynanmalı fakat türkiye şartlarında çok istisnai durumlar olabiliyor. Mesela geçen böyle oynayasım geldi 1 - 2 saat oynayıp çıkmalığına COD 2 oynamak istemiştim. Steam fiyatına bir baktım 50TL. Dedim yok veremem bu kadar eski bir oyuna bu parayı. Gittim düzgün yerlerden torrent'ten indirdim oynadım yani. Bilgisayarıma da herhangi bir virüs veya malware çıkmadı. Böyle durumlar olabiliyor.

Fakat parası varken veya oyun gerçekten türkiye şartları için fiyatı gayet iyiyse kesinlikle steam veya epic tarzı yerlerden alınmalı. Ki zaten ben öyle yapıyorum ve böyle yapılmasını tavsiye ederim.

Top Bottom