Neler Yeni

netflix'i crack olarak kullanmak mümkün mü?

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Ben yalancı olmuyorum da sen hırsız olmuş olabiliyorsun crack kullandığın için. Spotify'ı da crack kullanmazsın.
Bırak bu tarz insanlarla uğraşılmaya değmez. Birisi GoW ne zaman kırılır, Netflix Cracklenir mi? Netflix'i nası crackeleyebilirsin ki inanılmaz. Git korsan izleyecek/dinleyeceksen google da arat burada ne saçma konular açıyorsun değil mi?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bırak bu tarz insanlarla uğraşılmaya değmez. Birisi GoW ne zaman kırılır, Netflix Cracklenir mi? Netflix'i nası crackeleyebilirsin ki inanılmaz. Git korsan izleyecek/dinleyeceksen google da arat burada ne saçma konular açıyorsun değil mi?
Kısa yoldan bunu demeye çalışıyoruz, insanları kırmamaya çalışıyoruz olmuyor.

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
kız konularından iyidir

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
kız konularından iyidir
Kız konuları ne bilmiyorum ama bu konudan daha iyi olduğuna kalıbımı basarım. Bu konunun gerçek olma olasılığı < Hulk'un gerçek olma olasılığı.

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Kız konuları ne bilmiyorum ama bu konudan daha iyi olduğuna kalıbımı basarım. Bu konunun gerçek olma olasılığı < Hulk'un gerçek olma olasılığı.
Anlamadığım şey neler yeniye soru sorunca cevap veren olmuyor o yüzden bizler de buralara yazıyoruz ama sizi fazla üzüyor heralde :D arkadaşlar eğer bakmak istemiyorsanız görmezden gelin

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Anlamadığım şey neler yeniye soru sorunca cevap veren olmuyor o yüzden bizler de buralara yazıyoruz ama sizi fazla üzüyor heralde :D arkadaşlar eğer bakmak istemiyorsanız görmezden gelin
Beni neden üzsün, tam aksine sayenizde gecem şenlendi. Sert bir kahkaha patlattım.

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Beni neden üzsün, tam aksine sayenizde gecem şenlendi. Sert bir kahkaha patlattım.
Bu arada biraz daha internette araştırma yaptım ve netflixin cracklenebileceğini öğrendim hocam 👍

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Netflix crack = Başkalarının hesaplarını kullanmak yani hırsızlık
Netflix crack = korsan aracılığı ile Netflix özel içerikleri seyretmek
1642543096604.png

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Ya kimlerle uğraşıyoruz ya engelledim gitti.
Aaa çok ayıp, öyle demeyin lütfen. Dahi arkadaşımız koskaca milyar dolarlık firmanın tek amacı olan ve tek uygulaması olan Netflix'i crackliyor oynat bakalım.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ya Spotify'i de crack kullanmazsın. Bir bardak kahve parası ya ayıptır. Allah'ın cimrileri 10 liraniz da mı yok.

Top Bottom