Neler Yeni

Yardım YANAN EKRAN KARTININ FANI DÖNER Mİ?

HÜDELFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Hüdelfa Yıldız
Başlıktada gördüğünüz üzere yanan ekran kartının fanı çalışır mı? Arkadaşımın bilgisayarında test etmek için taktım fanları dönüyordu ama uygun kablo olmadığından monitöre bağlayamadık sizce yanmış olma ihtimali var mı? ( Ekran kartımın bozulma sebebi voltaj dalgalanması yüzünden güç kaynağımın yanması diğer parçalardan emin değilim sadece ram ve ekran kartını deneyebildim ram çalışıyor.)

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Başlıktada gördüğünüz üzere yanan ekran kartının fanı çalışır mı? Arkadaşımın bilgisayarında test etmek için taktım fanları dönüyordu ama uygun kablo olmadığından monitöre bağlayamadık sizce yanmış olma ihtimali var mı? ( Ekran kartımın bozulma sebebi voltaj dalgalanması yüzünden güç kaynağımın yanması diğer parçalardan emin değilim sadece ram ve ekran kartını deneyebildim ram çalışıyor.)
Neresinin yandığına bağlı ama yanıp yanmadığını fandan anlayamazsın kanka.

MzK47555

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Mehmet Zahit Keskin
Olabilir. Birkaç ay önce GTX 960'ım yandıydı. Fanı dönüyordu. Ama tabi duman çıktıktan sonra kartı söktüm :(

ThorJ

80+ Silver
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,786
İsim
alperen
İlgilendiği Kategoriler
Araçlar, Akıllı Telefonlar, Donanım, Dizüstü Bilgisayarlar, Custom ROM
Evet, karta akım girdiği için döner normalde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,575
Üyeler
138,379
Son üye
Cryrus
Top Bottom