Neler Yeni

netflix'i crack olarak kullanmak mümkün mü?

kyagizzz

80+ Bronze
spotify'ı crack olarak kullanmak mümkün mü?
Evet telefonda mumkunhocam bend var. Ama onu kullanana kadar snaptube den beğendiğim şarkıyı indiriyorum. 520 tane şarkım oldu telefonda

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
En fazla bazı siteler var bedava prmium Netflix hesabı oluyor amam çoğu alınmış falan oluyor, bazı programlar var Nitflix filmlerini indiriorlar galiba, onun dışında yolu yok.

Erda Yıldırım

80+ Gold
Bırak bu tarz insanlarla uğraşılmaya değmez. Birisi GoW ne zaman kırılır, Netflix Cracklenir mi? Netflix'i nası crackeleyebilirsin ki inanılmaz. Git korsan izleyecek/dinleyeceksen google da arat burada ne saçma konular açıyorsun değil mi?
Kanka sence o zaman forumun ne anlamı kalır.
Mesela Googleda binlerce sistem toplama tavsiyesi var insanlar o zaman neden foruma gelsin ki İnternet'e var değil mi ?
Forumun amacı soru-cevaptır birisi konu açar diğerleride ona yardım eder eğer yardım etmeyeceksen girme konuya.

Spotify oluyor netflix de crack forumlarında hesap satıyorlar site içi puan vb şeyler karşılığında

Rulep

80+ Gold
videolara erişim oluyor ama indiremedikten sonra bence bir anlamı yok ön ödemeli kartlarla(papara,tosla) indirimli bir şekilde abone olabilirsin

Yumurtalı Tavuk

80+ Bronze
Farklı siteler var Çeviri ile sunuyorlar onları tavsiye ederim

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Kanka sence o zaman forumun ne anlamı kalır.
Mesela Googleda binlerce sistem toplama tavsiyesi var insanlar o zaman neden foruma gelsin ki İnternet'e var değil mi ?
Forumun amacı soru-cevaptır birisi konu açar diğerleride ona yardım eder eğer yardım etmeyeceksen girme konuya.
Anlamaz bu kendilerini akıllı sanan şahıslar

Top Bottom