Neler Yeni

RDR 2'de Hikayeyi Etkileyen Ayrıntı - SPOILER!

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
- SPOILER ALERT -

Arthur öldürülmeseydi belki de ölümüne sebep olacak hastalık çiftçinin öksürmesi ile buradan Arthur'a bulaşmış. Hep merak etmişimdir durup dururken bu hastalık nereden çıktı diye. Demek ki sebebi buymuş. Oyunu oynarken bu muazzam ayrıntıyı fark etmemiştim. Başka bir forumdan gördüm. Burada paylaşmak istedim. Belki bu ayrıntıyı biliyorsunuzdur belki de ilk defa görüp şaşırıyorsunuzdur. Ben çok şaşırdım, oyuna bir kez daha hayran oldum.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Bu oyunu dikkatli oynamadığının göstergesi. Bizzat Arthur söylüyor bunu zaten. Altyazıda bile geçiyor buradan kaptığı. "Lenny ölüyormuş, çok şaşırdım" demek gibi bir şey bu. Özel bir şey değil ki. Hatta birden fazla kez söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam. Oyunu bitireli 1-2 hafta oldu, neredeyse hastalığı kaptığımız ilk anlardan beri biliyordum bu heriften kaptığımızı. Sırf bu adamın ailesine özel yan görevler bile var yahu, bu gerçeği fark etmeden nasıl yaptın onları? Orada da bundan bahsediyor, özürler diliyoruz, pişmanlık duyuyoruz, zamanımız tükendiği için iyilikler yapıyoruz. Çocuğu madenden kurtarıyoruz, kadını fahişelikten. Ne muazzam ayrıntısı, kabak gibi veriyor önüne. :D

En başta yazdığın bilgi de kısmen hatalı, oyunu yüksek onur seviyesi ile bitirirsen zaten Arthur gün batımını izleyip tüberkülozdan ölüyor. Micah ya da başka biri tarafından öldürülmüyor. Şayet düşük onur seviyen varsa madene ya da John'a yardım etmeye gitmene göre Micah ya altıpatları çakıyor kafana, ya da arkadan bıçaklıyor. Hiçbir şey durduk yere değil RDR 2'de, her şeyin de çıkış noktası oyunun içerisinde bulunuyor. Sen bir sindire sindire tekrar oyna.

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu zaten oyunda yapmamız gereken ana görev değil mi? yani oyun içinde onun çiftçiden Tüberküloz hastalığını kaptığını öğreniyoruz.

Bence John'un eski kamp yerlerine gidince eski konuşmalarının hatırına gelmesi ayrıntısı muazzam bir ayrıntı.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bu zorunlu bir görev. Yapıp yapmama gibi bir seçeneğimiz yok

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arthur söylüyo bunu zaten ölüm döşeğindeyken yada başka bi yerde ama söylüyor lanet adam falan diyor
Bu zorunlu bir görev. Yapıp yapmama gibi bir seçeneğimiz yok
Belki biliyorsunuzdur dedim, sandığım gibi bilinen bir şeymiş. Ben oyunu oynayalı 1 yıl olacak neredeyse. O yüzden bu ayrıntıyı ya unuttum ya da gerçekten oynarken atladım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence John'un eski kamp yerlerine gidince eski konuşmalarının hatırına gelmesi ayrıntısı muazzam bir ayrıntı.
İnsanı duygulandırıyor evet. Karakterlerin Arthur'dan bahsetmesi falan çok hoş.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi