Neler Yeni

🔥İndirim Pull and bear hoodieler 150tl

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,010
İsim
Diyarhan
Link?

AydNn

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Bilgilendirme için teşekkürler. Bir tane çökeyim

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,976
İsim
Oğuz Oğuz
Bedenleri gelmiyor :cautious:
Biz yine Fenerium'dan alırız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aslında kilo vermekte çözüm tabi

AydNn

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende bazen boy için bulamıyorum

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Biz yine Fenerium'dan alırız.
Cebine kuvvet canım benim. Sahada ölü eşşek gibi bekleyen adamların maaşlarını karşılıyorsun. Senin gibi iyi niyetli taraftarımız olduğu için çok mutluyum. Ben söz verdim. Ne zaman adam gibi oynayıp, kanser etmezlerse o zaman alacağım yani hiçbir zaman. 😃

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,976
İsim
Oğuz Oğuz
Cebine kuvvet canım benim. Sahada ölü eşşek gibi bekleyen adamların maaşlarını karşılıyorsun. Senin gibi iyi niyetli taraftarımız olduğu için çok mutluyum. Ben söz verdim. Ne zaman adam gibi oynayıp, kanser etmezlerse o zaman alacağım yani hiçbir zaman. 😃
Çok yanlış düşünüyorsunuz. Fenerium'dan sezon sonları çok güzel indirimler oluyor ve ürünleri çok kaliteli. Montumu 180'e aldım ve çoğu tişörtü 60tl'ye alıyorum indirimlerden. Sırf eleştirmek için eleştirmeyin araştırın sonra eleştirin.

AydNn

80+ Bronze
Çok yanlış düşünüyorsunuz. Fenerium'dan sezon sonları çok güzel indirimler oluyor ve ürünleri çok kaliteli. Montumu 180'e aldım ve çoğu tişörtü 60tl'ye alıyorum indirimlerden. Sırf eleştirmek için eleştirmeyin araştırın sonra eleştirin.
J&j p&b de de indirim oluyor geçen polo dan sweat almıştım 60 TL ye mesela
Mesaj otomatik birleştirildi:

J&j p&b de de indirim oluyor geçen polo dan sweat almıştım 60 TL ye mesela
Onlar varken neden fenerium

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sezon sonunda indirim oluyor da istediğiniz bedeni garanti bulmuyorsunuz. Boyunuz normal ve ebatınız da normalse tabii öyle garanti bulursunuz. Ayrıca benim demek istediğim ister ekmek parasına versinler. Ben bundan sonra takıma katkıda bulunmam. Her sene cebimden garanti 2k para çıkardı artık 1 TL bile bu takımın yerine harcamam. Benim için indirimin önemi yok dediğiniz yer Fenerbahçe ürünlerinin resmi satış yeri ve alınan şeyler kulübün masrafına gidiyor. :)
Siz sadece benim üstteki cümlemi farklı anladınız.

AydNn

80+ Bronze
Sezon sonunda indirim oluyor da istediğiniz bedeni garanti bulmuyorsunuz. Boyunuz normal ve ebatınız da normalse tabii öyle garanti bulursunuz. Ayrıca benim demek istediğim ister ekmek parasına versinler. Ben bundan sonra takıma katkıda bulunmam. Her sene cebimden garanti 2k para çıkardı artık 1 TL bile bu takımın yerine harcamam. Benim için indirimin önemi yok dediğiniz yer Fenerbahçe ürünlerinin resmi satış yeri ve alınan şeyler kulübün masrafına gidiyor. :)
Siz sadece benim üstteki cümlemi farklı anladınız.
Ben mesela 1.90 olarak hiç bir yerde bulamıyorum işte mesela 3 p&b gezdim istediğim beden için Allah'tan mal of İstanbulda var o kadar mağaza

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,438
Üyeler
140,196
Son üye
Afraz
Top Bottom