Neler Yeni

3000 TL Bütçeye Sizce bu telefonlardan hangisi

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
Ben ısınma konusunda sorun yaşayacağını sanmıyorum.
Amiral gemisi bir telefon
Genel performansı ve kamerasıyla diğer telefonlara kıyasla öne çıkıyor.
Benim görüşüm xiaomi mi 8 daha doğru olucaktır.
senin gibi düşünenler fazla olduğundan bu telefonla note 9 pro arasında kalmıştım ama sıkıntı şu ben oyun oynuyacam yani sıkıntı olur mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangisi temizse onu al
Kamera çok kullanıyorsan hangi kamera daha iyi bilmiyorum ama huawei deneme fırsatım olmuştu kamera yazılımını baya beğendim
teşekkürler ama huawei ben pek sevmiyorum neden bilmiyorum ama huawei tabletim var bir türlü alışamadım heralde google yi desteklemediğinden dolayı

Veterance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Emre Özdemir
Yüksek grafikli mobil oyunlarda her telefon ısınıyor illaki
Oyun performansı olarak xiaomi mi 8 daha üstün note 9 pro' ya göre Antutu testlerinde sollamış note 9 proyu burda tercih sana kalmış.
Diğer arkadaşların fikirlerinide değerlendir.

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
Yüksek grafikli mobil oyunlarda her telefon ısınıyor illaki
Oyun performansı olarak xiaomi mi 8 daha üstün note 9 pro' ya göre Antutu testlerinde sollamış note 9 proyu burda tercih sana kalmış.
Diğer arkadaşların fikirlerinide değerlendir.
çoğunluk note 9 pro demiş şimdiye kadar

Veterance

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Emre Özdemir
çoğunluk note 9 pro demiş şimdiye kadar
Amiral gemisi telefonla, orta sınıf bir telefon karşılaştıralamaz bile bence, xiaomi mi 8'in yanına yaklaşamıyor telefon arkdaşlar neye göre yazdı bilmiyorum.
Ben seni bilgilendirdim gerisi sana kalmış dostum. ;)

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Fatih Fatih
Mi 8 al geç diğerlerine bakma bile. Ama 2. El telefonun durumu nedir bilmiyorum bakman lazım.

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu

Akanzaii06

80+ Bronze
mi serisi neticede xiaominin en iyisi serisi fakat biraz eskisi neticede. android yahut güncellemeleri ne denli kıyaslıyacak. redmi note 10 pro giriş seviyesi fakat onunda performans açısından kullananlarda sıkıntı görmedim. tabi o bi kaç yıl sonra çıktı bi tık daha güncel. bunlarıda göz önünde bulundur belki faydası olur karar vermende . yani o bütçede yurt dışı redmi note 10 pro al geç. 2.ele girme bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
The End
mi serisi neticede xiaominin en iyisi serisi fakat biraz eskisi neticede. android yahut güncellemeleri ne denli kıyaslıyacak. redmi note 10 pro giriş seviyesi fakat onunda performans açısından kullananlarda sıkıntı görmedim. tabi o bi kaç yıl sonra çıktı bi tık daha güncel. bunlarıda göz önünde bulundur belki faydası olur karar vermende . yani o bütçede yurt dışı redmi note 10 pro al geç. 2.ele girme bence.
Sıfır Redmi Note 10 pro yu yurt dışı dahi olsa o fiyata nasıl alacak ?

Bathan_YT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Batuhan Eroğlu
yurt dışı sıkıntı yaşatmaz mı?

Akanzaii06

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,312
Üyeler
140,171
Son üye
Wiolex