Neler Yeni

🔥İndirim Aliexpress Kes Onu Kampanyası 3.15₺ ye Bluetooth Kulaklık aldım vergi?

Bergee

80+ Silver
Screenshot_20220329-113110.png

Görselde gözüken kulaklığı 3 liraya aldım buna vergi tahmini ne kadar çıkar? Bu arada defalarca memuyu kurup silip sürekli bunlardan sipariş edebilir miyiz? Her yeni üyelikte kampanya geliyor çünkü :D

Yiğit KAMURAY

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Yiğit KAMURAY
İlgilendiği Kategoriler
SSD / Monitör
Önden vergi ödemediyseniz yaklaşık 20 TL gelir. Bir ara minimum 15-16 TL geliyordu sanırsam artmıştı biraz. Minimum miktar ne kadar ise o kadar gelecektir.

Bergee

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önden vergi ödemediyseniz yaklaşık 20 TL gelir. Bir ara minimum 15-16 TL geliyordu sanırsam artmıştı biraz. Minimum miktar ne kadar ise o kadar gelecektir.
İyi bari fazla bir şey değilmiş teşekkürler hocam :) Bu siparişler kontrolden geçmiyor değil mi? Kimin verdiği önemli değil yani. Aliexpress kontrol etmiyorsa bu siparişleri böyle böyle memudan bir dünya sipariş söylerim ben :D

Juiclair0

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle

Görselde gözüken kulaklığı 3 liraya aldım buna vergi tahmini ne kadar çıkar? Bu arada defalarca memuyu kurup silip sürekli bunlardan sipariş edebilir miyiz? Her yeni üyelikte kampanya geliyor çünkü :D
Agalar yardım edin sunu alıyım

shurik3n_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Can İLHAN
Agalar yardım edin sunu alıyım
Yardımcı oldum, konu başlığına atılan linklerede giriş yapacağım. sizde yardımcı olursanız sevinirim, yardımcı olanlarda alıntılayarak yanıtlarsa bu mesajı hemen dönüş yaparım :)

Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,030
İsim
eren tezer

Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Hakan güler
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

soul

80+ Silver
%99 indirim mi!

kuremissle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Enes
Yardımcı oldum, konu başlığına atılan linklerede giriş yapacağım. sizde yardımcı olursanız sevinirim, yardımcı olanlarda alıntılayarak yanıtlarsa bu mesajı hemen dönüş yaparım :)

%99 indirim mi!
hala geçerli mi?

Bergee

80+ Silver
Ben bir adette saat aldım Y68 olan modeli valla gelmese bile koymaz 6 lira gibi bir fiyat ödedim. Hem kulaklık hemde akıllı saat aldım

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
enes
2022 de atılan yorumlara bakın derim. bazıları 40 TL geldi yazmış aliexpressde

Top Bottom