Neler Yeni

Valorant hesap satım hakkında

falcon10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
göktuğ göçer
merhaba valorant hesabımı youtubede satışa koydum bi arkadaş almak istediğini soyledi 450 TL'ye anlaştık hesabın epostası benim üzerime arkadaş hesaba girip bakmak istiyor kullanıcı adı şifresini istiyor ben güvenemiyorum sizce ne yapmalıyım verirsem hesabimin calınma durumu olabilir mi eposta benim üzerime hesap içeriğini yazıyorum 450 TL nasıl sizce?

Hesap içeriği : - Asil Vandal - Köken Vandal - İyon Phantom - Asil spectre - 3 adet bp bıçağı - 3 adet bp alınmış fullenmiştir - 132 vp 185 radyanit tüm skinlerin son seviyeleri açılmıştır. - Tüm ajanlar açıktır 4 ajan tabanca skini fullenmiştir.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Hakan Keser
merhaba valorant hesabımı youtubede satışa koydum bi arkadaş almak istediğini soyledi 450 TL'ye anlaştık hesabın epostası benim üzerime arkadaş hesaba girip bakmak istiyor kullanıcı adı şifresini istiyor ben güvenemiyorum sizce ne yapmalıyım verirsem hesabimin calınma durumu olabilir mi eposta benim üzerime hesap içeriğini yazıyorum 450 TL nasıl sizce?

Hesap içeriği : - Asil Vandal - Köken Vandal - İyon Phantom - Asil spectre - 3 adet bp bıçağı - 3 adet bp alınmış fullenmiştir - 132 vp 185 radyanit tüm skinlerin son seviyeleri açılmıştır. - Tüm ajanlar açıktır 4 ajan tabanca skini fullenmiştir.
Sakın vermeyin. Hesabınızı kaybetme şansınız çok yüksek. Zaten ne olduğu belli hesapta. Youtubeden bakabilir skinlere.

falcon10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
göktuğ göçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sakın vermeyin. Hesabınızı kaybetme şansınız çok yüksek. Zaten ne olduğu belli hesapta. Youtubeden bakabilir skinlere.
hesaba bişey yapamam yaparsanda eposta üzerinden alırsın diyor

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Daha kolay bi yöntem söyleyim sana. Çağır dc ye yayın aç göster alsın.
Bu kadar basit

falcon10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
göktuğ göçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
itemsatış sitesi güvenilir mi ?ordan yapalım dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha kolay bi yöntem söyleyim sana. Çağır dc ye yayın aç göster alsın.
Bu kadar basit
hesabın senin olduğuna güvenemem filan diyo ikna olmuyor

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Agathon

80+ Silver
En İyi Cevap
2
itemsatış sitesi güvenilir mi ?ordan yapalım dedi

hesabın senin olduğuna güvenemem filan diyo ikna olmuyor
Kendi istediğinin olmasını istiyorsa vardır orada bir dümen. Benim şartlarım bu ister al ister alma de geç. İşin sonunda hesabından olacaksın olan sana olacak. Unutma kendini güvene almak ilk önceliğin olmalı.

falcon10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
göktuğ göçer
Güvenilir fakat hesap satın/alım yapmanızı önermiyorum.
ordan yapalım dedi ben satıcı olucam komisyon oroanları parayı bankaya çekmesi filan nasıl kolay mı ?

Kendi istediğinin olmasını istiyorsa vardır orada bir dümen. Benim şartlarım bu ister al ister alma de geç. İşin sonunda hesabından olacaksın olan sana olacak. Unutma kendini güvene almak ilk önceliğin olmalı.
biliyorum zaten farklı oyunlarda çok hesap item sattım da valorant güvenlik destek hakkında pek bilgim olmadığı için buraya yazdım

venomx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Mert Falan

Oyle hesap satma sekli mi olur :) icinde ne oldugunu merak ediyorsa fotosunu atarsin. Ya da hesap alim satimi yapan siteler var. Orada guvenli bir sekilde satarsin.

Top Bottom