Neler Yeni

Samsung S21-Note 20- S21 FE

kyagizzz

80+ Bronze
Valla iki gündür benimde kafamı kurcaliyor bu soru ama Snapdragon var diye s20fe alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amiral gemisi Samsunglar cidden güzel hocam, 4-5 yıl götürüyorlar sıkıntısız. Ama sadece amiral olanlar.
Hocam arkadaşim fold kullaniyor ben hic begenmedim. Cevremde zamzung fanboyu a72 ve 52 kullananlarda var. Bence bir iphone degil

Kontfire

80+ Silver
Hocam arkadaşim fold kullaniyor ben hic begenmedim. Cevremde zamzung fanboyu a72 ve 52 kullananlarda var. Bence bir iphone degil
Hocam sadece s ve note serisi çok kaliteli zaten. Samsung'un reklamını ve performansını sergileyen bu iki seri güzel. A72 veya a52 gibi modeller Orta sınıf telefonlar.

iPhone un yazılımı çok stabil fakat androidin özgürlüğü de bir başka

kyagizzz

80+ Bronze
Hocam sadece s ve note serisi çok kaliteli zaten. Samsung'un reklamını ve performansını sergileyen bu iki seri güzel. A72 veya a52 gibi modeller Orta sınıf telefonlar.

iPhone un yazılımı çok stabil fakat androidin özgürlüğü de bir başka
Fold kullanan arkadasim bundna once de note 10 kullaniyordu. Bilmiyorum hocam apple bana cok daha klas ve kaliteli geliyor. Ozellikle instagram konusudna. İnsta kullaniyorsaniz her turlu iphone almak zorundasiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Berat Aydın
S ve note serilerine deniyor hocam 😂
😂😂 çok teşekkürler

Fold kullanan arkadasim bundna once de note 10 kullaniyordu. Bilmiyorum hocam apple bana cok daha klas ve kaliteli geliyor. Ozellikle instagram konusudna. İnsta kullaniyorsaniz her turlu iphone almak zorundasiniz
Applenin hafıza dışında zaten çok memnunum ama biraz da Samsung denemeyi düşünüyorum

kyagizzz

80+ Bronze
😂😂 çok teşekkürler

Applenin hafıza dışında zaten çok memnunum ama biraz da Samsung denemeyi düşünüyorum
İnş pisman olmazsınız. Hafız ayeni modellerde iyi haberiniz olsun. Ama fiyatı da iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Berat Aydın
İnş pisman olmazsınız. Hafız ayeni modellerde iyi haberiniz olsun. Ama fiyatı da iyi
Ekim Kasımda param olsaydı hiç durmam 7kya iphone 11i alırdım ama şu an samsungcu oldum artık 😂😂

Yakın zamanda samsunga da zam gelirse onları da elemek zorunda kalabilirim maalesef

kyagizzz

80+ Bronze
Ekim Kasımda param olsaydı hiç durmam 7kya iphone 11i alırdım ama şu an samsungcu oldum artık 😂😂
Hocam ben de cok telefon istiyordum. Uniye gecerken ne cikarsa artik bi iphone + e60 veya f10 dusunuyorum bakalım. Ah ilkokul 2. Sinfim ah. İphone 5 yeni cikmis babamda var eve geliyirum oyun oynuyorum okulda annemden kalan 3g. 😔

Samet OZY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Samet Özyürek

Yakın zamanda samsunga da zam gelirse onları da elemek zorunda kalabilirim maalesef
Ne tercih ettin hocam ?

Aron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Eren Senol
telefonu samsung s21 aldım şu an memnunum. yardımlarınız için herkesten teşekkür ederim :))
Bende almayı düşünüyorum hocam. Sorun yaşadığın oldu mu hiç? Genel olarak nasıl S21.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Berat Aydın
Bende almayı düşünüyorum hocam. Sorun yaşadığın oldu mu hiç? Genel olarak nasıl S21.
yani şu an iyi gidiyor. oyun fazla oynarsan biraz ısınma oluyor ama ben pek oyun oynayan birisi olmadığım için pek sorun yaşamadım

yok normal s21 aldım
s21 fe biraz daha büyük olduğu iiçn ben pek rahat edemedim ama o da iyi. boyut olarak hoşuma gitseydi alacaktım onu

Top Bottom