Neler Yeni

İphone 5s Şarz Sorunu

xiek0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
emre okluhün
Arkadaşlar öncelikle merhaba iphone5s bir telefonum var şarza takıyorum full dolduğunda çekip mesela youtube video izliyorum şarzı bir anda 20 ye iniyor geri şarza taktığımda ise 99 100 gibi gözüküyor yeniden çekiyorum 20 lere düşüyor %1 oluyor takıyorum yine aynı takmazsam telefon kapanıyor sorun şarz aletinden kaynaklı olabilir mi ??

sezarillo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Cenker Cantürk
Arkadaşlar öncelikle merhaba iphone5s bir telefonum var şarza takıyorum full dolduğunda çekip mesela youtube video izliyorum şarzı bir anda 20 ye iniyor geri şarza taktığımda ise 99 100 gibi gözüküyor yeniden çekiyorum 20 lere düşüyor %1 oluyor takıyorum yine aynı takmazsam telefon kapanıyor sorun şarz aletinden kaynaklı olabilir mi ??
pili ölmüş kankam şarj ne alaka haahhasdh

Eggg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ege Uzun
Batarya ölmüştür muhtemelen. Orjinal miydi değişme mi merak ettim.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
Furkan SARIGÖL
batarya ömrü bitmiştir aynısı benim telefonda da vardı.Batarya değiştirdim ve şuan normal.Ama iphoneda nasıl olur batarya tutar mı bilemem benim telefon samsungdu bataryası çıkarılıp takılabiliyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bataryayı değiştirebilirsin. Pil ölmüş durumda.

dmns24

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Sefa Duman
Bataryayı değiştir düzelir ölmüş gömülmeyi bekliyor artık :d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular