Neler Yeni

Alt 4 dişim sallanıyor

qa4adwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
qawl dqwl
İlk başlarda üst ön 2 dişim sallanıyordu sonra alt dişlerimi kontrol ettiğimde alt dört dişiminde sallandığını fark ettim. Üst dişim sallanması azalmaya başladı. Dişlerim çıkıcak diye korkuyorum.

Yaş 15.

şahin doğan

80+ Platinum
İlk başlarda üst ön 2 dişim sallanıyordu sonra alt dişlerimi kontrol ettiğimde alt dört dişiminde sallandığını fark ettim. Üst dişim sallanması azalmaya başladı. Dişlerim çıkıcak diye korkuyorum.

Yaş 15.
dişçi diye bir meslek var knk gidiyon o anlıyor.

TÜRK YILDIZLARI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Ataseven
Yani yapılacak tek işlem dişçiye girmek burda sağlığın için deva aramak ne kadar doğru olur ki kardeşim. Randevu bulamayacaksındır devlette özele bir uğra . Çok geçmiş olsun

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
Bu sallanma dediğin şey en ufak hamlede bile sallanan türden mi yoksa başka bir dişle zorlayınca hafif sallanan türden mi?

qa4adwl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
qawl dqwl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sallanma dediğin şey en ufak hamlede bile sallanan türden mi yoksa başka bir dişle zorlayınca hafif sallanan türden mi?
Elimle yaptığım zaman çok az bir şey sallanıyor.

Opehlia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
deniz asik
Elimle yaptığım zaman çok az bir şey sallanıyor.
Hocam ben alt dişimle üst dişimin alt kısmına baskı yaptığımda da sallanma değilde ileri doğru gidiyor diyeyim (özellikle köpek dişlerim). Senin daha yaşın 15 eğer özellikle diş etlerin harbiden berbatsa başka bir sorun olabilir, ha değil diyorsan da git dişçiye en azından konuş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,459
Üyeler
140,203
Son üye
mimaotml
Top Bottom