Neler Yeni

Yüzdeki aşırı sivilceyle ilgili yardım! Neler yapılmalı?

2mApoo

80+ Silver
Yüzüm birkaç gün içinde onlarca sivilceyle kaplandı. Aman aman büyük değiller. Normal boyutta kırmızı sivilceler. Hafta içi doktora gidecem. Fakat perşembe ve cuma günü okula gitmem lazım. Suratımdaki kötü görüntüyü nasıl örtebilirim?
Kısa sürelide olsa bu sivilcelerimi ne dindirir yada kurutur? (ilaç- krem-kür-sabun vs.)
Bu şekilde okula gitmek istemiyorum. Neler yapılabilir sivilcelerimi kontrol altına almak için?
(Makyajla kapamam şimdiden söyliyim :D )
Teşekkürler

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
Yüzüm birkaç gün içinde onlarca sivilceyle kaplandı. Aman aman büyük değiller. Normal boyutta kırmızı sivilceler. Hafta içi doktora gidecem. Fakat perşembe ve cuma günü okula gitmem lazım. Suratımdaki kötü görüntüyü nasıl örtebilirim?
Kısa sürelide olsa bu sivilcelerimi ne dindirir yada kurutur? (ilaç- krem-kür-sabun vs.)
Bu şekilde okula gitmek istemiyorum. Neler yapılabilir sivilcelerimi kontrol altına almak için?
Teşekkürler
Doktor krem veriyor kurutan krem acayip bir ise yaramiyor ama baya bir azaltıyor
Onun dışında limon surersen yuzune acayip iyi geliyor ama sürekli surmen gerek yoksa degisim olmaz
Ayrica cips kola vb abur cubur falan yememen gerekiyor.

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Teşekkürler
Şu sıralar cleocin t kullanıyorum pek etkisini görmedim ama internette etkisini gören çok insan var dene istersen

2mApoo

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Doktor krem veriyor kurutan krem acayip bir ise yaramiyor ama baya bir azaltıyor
Onun dışında limon surersen yuzune acayip iyi geliyor ama sürekli surmen gerek yoksa degisim olmaz
Ayrica cips kola vb abur cubur falan yememen gerekiyor.
limon tahriş yapar mı?
Sürekli derken kaç saatte bir sürmeliyim? Yada direk suyunu yüzüme mi süreyim.
Sadece limon mu ? yoksa beraberinde farklı malzemelerde var mı ?

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Semih
Hocam pudra deneyin bence bi yüzünü gerçekten beyazlatıp sivilciyi örtüyor. Çok abartmadan tabii bembeyaz yapıyor yoksa.

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
limon tahriş yapar mı?
Sürekli derken kaç saatte bir sürmeliyim? Yada direk suyunu yüzüme mi süreyim.
Sadece limon mu ? yoksa beraberinde farklı malzemelerde var mı ?
Limonu kes ikiye direk yuzune sur yatarken surebilirsin kalkinca yıkarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Limonlu asprisin cok iyi geliyot pamukla yatarken

2mApoo

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Günde 1 defa yatarken yeterli mi?

Dün uyguladım onu. Azda olsa kurutuyordu sanki ama hafif hafif yandı suratım. Tekrar sürerim o zaman

Şu sıralar cleocin t kullanıyorum pek etkisini görmedim ama internette etkisini gören çok insan var dene istersen
Reçetesiz satılıyor mu hocam?

Hocam pudra deneyin bence bi yüzünü gerçekten beyazlatıp sivilciyi örtüyor. Çok abartmadan tabii bembeyaz yapıyor yoksa.
Aga makyaj yada pudra türevi şeyler süremem. Yakından çok belli oluyor

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
Hocam yanarak orayi kurutuyor birazda bekleyince biraz acisina dayanmak gerekiyor benimde sivilcelerim vaf duzenli 1hafta falan sürünce geciyor ama bi zaman sonra üşeniyorum birakiyorum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Fondöten sürerek kapatabilirsin. (Zamanla kuruyacaktır.)

2mApoo

80+ Silver
Hocam yanarak orayi kurutuyor birazda bekleyince biraz acisina dayanmak gerekiyor benimde sivilcelerim vaf duzenli 1hafta falan sürünce geciyor ama bi zaman sonra üşeniyorum birakiyorum
Valla umutlandım usta. Gidip aspirin alayım eczaneden haftaya kadar sürecem inşallah etkisi olur.
1tane büyük aspirin - 2 çay kaşığı limon suyu. Aspirini toz haline getirip limonla karıştırıp pamukla sabah akşam sürüyorum dımı?

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
Valla umutlandım usta. Gidip aspirin alayım eczaneden haftaya kadar sürecem inşallah etkisi olur.
1tane büyük aspirin - 2 çay kaşığı limon suyu. Aspirini toz haline getirip limonla karıştırıp pamukla sabah akşam sürüyorum dımı?
Evet yuzunde kuruması gerekiyor 1saatte falan kuruyor adam akilli ona gore yikayip yaparsan gecer yani bende geciyor herkesin yuzu farklıdır insallah gecer

2mApoo

80+ Silver
Evet yuzunde kuruması gerekiyor 1saatte falan kuruyor adam akilli ona gore yikayip yaparsan gecer yani bende geciyor herkesin yuzu farklıdır insallah gecer
Anladım hocam. Çok teşekkürler inşallah geçer. Gelişme olursa haberdar ederim :D

Fondöten sürerek kapatabilirsin. (Zamanla kuruyacaktır.)
Aga makyaj yaparsam ismim kötü yerlere çıkabilir asdkfhaskdfhaskdf. Anladın sen :D
Daha kalıcı çözüm arıyorum. Limon sürmeyi deniyecm. Umarım geçer
Çok teşekkürler bu arada

Arax

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Aras Alsanç
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri