Neler Yeni

mahalle bilgisayarcısına bilgisayar toplattırılırmı

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,208
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
parçalar elimde hazır mahalledeki bilgisayarcıya gittim arka odadaki abiye sor dediler içeride sordum format atılacakmı bütün parçalar tam mı vs o zaman 150tl olur dediler içeride mining sistemi vardı ve bir sürü laptop parçası pek bilgili insanlara benzemiyorlardı fakat babam benden çok mahalle pccisine güveniyor bilgisayarın nasıl birleştirildiğini dahi bilmiyordur fakat bana güveni 0 benim bilgisayarcıya güvenim sıfır ne yapmalıyım

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan
parçalar elimde hazır mahalledeki bilgisayarcıya gittim arka odadaki abiye sor dediler içeride sordum format atılacakmı bütün parçalar tam mı vs o zaman 150tl olur dediler içeride mining sistemi vardı ve bir sürü laptop parçası pek bilgili insanlara benzemiyorlardı fakat babam benden çok mahalle pccisine güveniyor bilgisayarın nasıl birleştirildiğini dahi bilmiyordur fakat bana güveni 0 benim bilgisayarcıya güvenim sıfır ne yapmalıyım
Şahsen toplattırmam.Önceki senelerde bilgisayarımın hddsini çalıp farklı hdd takmıştı.Daha sonra dükkanı kapatmıştı.Kim bilir kaç kişiye yaptı.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
baban evde değil iken buraya tekrar konu aç pc yi toplayalım resimli şekilde atarsın anlatırız kasayı al çıkar götürdüm verdim de baban işe gittiğinde

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Forget
150tl mi :D? Kendin yaparsın, USB'e ISO dosyalarını kurarsın. Basit baya. Toplama işlemini de yaparsın YouTube'da var bir sürü video, bilgisayarcıya yaptırma

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
931
İsim
Sadettin Y
hocam forumda birini bul senin eve yakın o da desin ki ben pc muhendisiyim, baban guvenir. o arkadasa da 20-30 ateslersin

DoğukanYzc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
580
İsim
Doğukan
Bilen bi arkadaşınla beraber toplayabilirsin o da olabilir.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Mahalle bilgisayarcısına asla toplattırmam. Aç bir video babana göster.

H4ka4n

80+ Bronze
Ben asla yaptirmazdim 1 gün boyunca sırf pc toplama montaj videoları izlerim sonra kendim takarım o kadar da zor bi iş değil ztn

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,208
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
baban evde değil iken buraya tekrar konu aç pc yi toplayalım resimli şekilde atarsın anlatırız kasayı al çıkar götürdüm verdim de baban işe gittiğinde
işte bu aklıma fazlasıyla yattı :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne dersen de format deme o adamlara
kendin halledersin ilk önce ram takmakta sonra anakartı kasaya takmakta en son da kablolamada zorlanırsın ama halledersin
format olayı ne harbiden bende anlamadım 0 pcyi birleştirecek hicbirşey sormadı sadece bunu sordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam forumda birini bul senin eve yakın o da desin ki ben pc muhendisiyim, baban guvenir. o arkadasa da 20-30 ateslersin
20-30 değilde 100 200tl vermeye razıyım bilen biri olsa

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Hocam youtubedan açın 2 video izleyin halledersiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,671
Üyeler
140,236
Son üye
Furkanİster
Top Bottom