Neler Yeni

Uygun Bütçeli Modem Önerisi

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
Bütçe
1000
bütçe max 1k ortalama 700-800tl bandında ürünler öncelikli.
şuan 75down 8up hızı alıyorum vdsl. önceki adsl 16down 1up'du modem önceki hızlarda uzağa kesintisiz ve donmadan veriyordu ama hızı artınca modem uzağa interneti taşıyamaz oldu. yaklaşık 3-4metre ileriye (2 duvar uzaklığa) 2diş internet veriyor ve hızı max 4-5down 0.küsür up. bu hızları veren modemi yeni aldım alalı 1 yıl oluyor türk telekom'dan aldım 600tl vererek. zhprm diye bişey galiba. forumlarda araştırdım çok kararsız kaldım kafamda ki soruları karşılayan ürün bulamadım. araştırırken araştırırken bi ürün buldum keenetic marka. ama iyi mi kötü mü bilmiyorum f/p lazım şuan bana. saçma bişey almaktan çekiniyorum

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Onur
Attığın ürünü ben kullanıyorum çok güzel 1 sene önceydi sanırım 500 TL almıştım çok geniş özelikleri var

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
Discord
Twins R32#0331
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Attığın ürünü ben kullanıyorum çok güzel 1 sene önceydi sanırım 500 TL almıştım çok geniş özelikleri var
internet hızın kaç ve ne kadar uzaklığa kadar mesafesi var

TRaJeDy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nuri Tarık DAYAN
Hocam konudaki attığınız modem çok çok iyi bir modemdir. O yüzden bence daha araştırma yapmanıza gerek yok sanırım..Tabi el el'den üstündür, bir arkadaşımız daha iyisini önerirse..

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,957
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İnternet çok iyi değilse o kadar para vermeye gerek yok bence

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
Discord
Twins R32#0331
İnternet çok iyi değilse o kadar para vermeye gerek yok bence
yıllardır turk telekom kullanıyordum acı çektim denebilir. turknete bi zorla babamı ikna edip geçirdim ve şimdi de internet bok gibi çekiyor vs diye başımın etini yiyor. elimde para varken modemi iyi bişey seçiyim ilerde fiber'e vs geçersem kullanırım düşüncesi var veya vdsl'de daha yüksek hızlara geçersem kullanırım mantığı var.

TRaJeDy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nuri Tarık DAYAN
yıllardır turk telekom kullanıyordum acı çektim denebilir. turknete bi zorla babamı ikna edip geçirdim ve şimdi de internet bok gibi çekiyor vs diye başımın etini yiyor. elimde para varken modemi iyi bişey seçiyim ilerde fiber'e vs geçersem kullanırım düşüncesi var veya vdsl'de daha yüksek hızlara geçersem kullanırım mantığı var.
O yüzden bu marka ve ürünü almalısınız. Bende 75 Mpbs kullanıyorum ve çok zorluk çekiyorum. Bütçem olunca bende alacağım bu modeli..

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,957
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Anladım kaç mbps peki altyapı

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
Discord
Twins R32#0331

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,957
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Mortingen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Bob
Tenda rx3 modeline bakın. Vodafone ile olan savaşım bittiğinde almayı düşünüyorum epeyde 580 lira civarında görünüyordu.

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
Discord
Twins R32#0331
Tenda rx3 modeline bakın. Vodafone ile olan savaşım bittiğinde almayı düşünüyorum epeyde 580 lira civarında görünüyordu.
900-1000 lira banada biraz çok geliyor daha uygununa bakmaya çalışıyom ama aradığım yorumları veren bir-iki kişi var biride sensin. düşünücem teşekkür ederim

Top Bottom