Neler Yeni

Zayıfım helppp (Nasıl Kilo Alırım?)

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
arkadaşlar boyum 1.80 ama boyuma göre kilom baya düşük yapabileceğim onerebileceğiniz ne var yardımcı olursanız sevinirim. Spora en kısa zamanda başlıcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

önüme gelen herşeyi yiyiyorum hiçbişeyi ayırmıyrum bu arada

José Mourinho

80+ Silver
arkadaşlar boyum 1.80 ama boyuma göre kilom baya düşük yapabileceğim onerebileceğiniz ne var yardımcı olursanız sevinirim. Spora en kısa zamanda başlıcam.

Aynı şeyden bendede var 1 saat arayla bir şey yerim ama çubuk kraker görse benden daha zayıf der

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,812
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Gainer ve dambıl alıp evde basit spor yapabilirsin

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
346
İsim
koray erol
Metabolizma hızıyla ilgili kendini de çok yemek için zorlama

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,922
İsim
tümen dağ
çok fazla wc ye gidiyonmu

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Semih
Dostum açıkcası ben ilaçla biraz bu sıkıntıyı giderdim diyebilirim. Mesela ben sadece beğendiğim şeyleri yiyen biriyim. İlacı aldıgımda sadece begendiklerimi yediğim halde 5.5 6 kilo almış bulunmaktayım şu anda. 27 28 günde yani 1 ay diyebiliriz.

Bu arada kendimi kısıyorum yemek konusunda çok abanmıyorum. Senin gibi her şeyi yesem herhalde ayda 10 kilo alırım gibi. İşine yarar mı bilmem ancak yazayım dedim.

SeastoreKing

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
808
İsim
Ahmet Erboz

yüksek kalorili shake ler hazırlayıp içebilirsin. her şey harcadığın kaloriden daha fazlasını almaya bağlı günlük 3000 kalori ve üzerini alırsan daha hızlı kilo alırsın.

ARDELENO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
367
İsim
enes
bende aynı durumdayım. Çok yediğimi düşünüyordum ama kalori hesapladım1-2 hafta. İhtiyacım olan kaloriyi bile almıyormuşum. Üşengeçim ama ben de kilo almak istiyorum. Çok fazla şekerli şeyler yeme. Kalori olarak yediğine bak derim.

Eggg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Ege Uzun
Sandığından az yiyorsundur yediklerini yaz bir günlük internetten grama göre kalorilerine vs bak hesapla. Yaş kilo ve aktifliğe göre kalori ihtiyacını hesaplayan bir sitede ihtiyacını hesapla ihtiyacın yaklaşık 300kalori üstünde yemeye çalış + spor yap alırsın kilo.

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
çok fazla wc ye gidiyonmu
hayır

Dostum açıkcası ben ilaçla biraz bu sıkıntıyı giderdim diyebilirim. Mesela ben sadece beğendiğim şeyleri yiyen biriyim. İlacı aldıgımda sadece begendiklerimi yediğim halde 5.5 6 kilo almış bulunmaktayım şu anda. 27 28 günde yani 1 ay diyebiliriz.

Bu arada kendimi kısıyorum yemek konusunda çok abanmıyorum. Senin gibi her şeyi yesem herhalde ayda 10 kilo alırım gibi. İşine yarar mı bilmem ancak yazayım dedim.
ilaç marka model dıkhfmgıdfkg

bende aynı durumdayım. Çok yediğimi düşünüyordum ama kalori hesapladım1-2 hafta. İhtiyacım olan kaloriyi bile almıyormuşum. Üşengeçim ama ben de kilo almak istiyorum. Çok fazla şekerli şeyler yeme. Kalori olarak yediğine bak derim.
tamam denicem

Sandığından az yiyorsundur yediklerini yaz bir günlük internetten grama göre kalorilerine vs bak hesapla. Yaş kilo ve aktifliğe göre kalori ihtiyacını hesaplayan bir sitede ihtiyacını hesapla ihtiyacın yaklaşık 300kalori üstünde yemeye çalış + spor yap alırsın kilo.
tamam bunu yapıcam genel olarak kalorime dikkat edicem ve spor yapıcam

Top Bottom