Neler Yeni

İTOPYA ve Coil Whine Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
tayyip
Merhaba, 20.03.2022 tarihinde itopya üzerinden EFE UYGAC-PHOBOS hazır sistemi satın aldım ve sistem 22.03'de elime ulaştı. Sistemi 2 gün sonra kutusundan çıkarıp kullanmaya başladım ama ilk çalıştırmamdan itibaren inceden cızırdamaya başladı. BF5 ve BF1 oynamaya başladıktan sonra cızırtılar daha da artmaya başladı ve en son hali videodaki gibi oldu. Sistemi içinde sorunu anlatan bir kağıt ve video ile kutulayıp 29.04.2022 tarihinde doğrudan itopyaya geri yolladım. Bir hafta sonra cihaz bana ekteki kağıt ile birlikte geri döndü. Sistemi iyice dinledim boştayken PSU, yükteyken hem PSU hem de Ekran Kartı cızırdıyor. Ufak bir evde tek başıma yaşadığım için cızırtı evi inletiyor diyebilirim aşırı rahatsız edici fakat buna rağmen itopya herhangi bir rahatsız edici ses duyulmadı diyor. Sorunu çözmek için ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

IMG20220511224146.jpg

Ses kaydında daha fazla ve farklı tonlarda duyabilirsiniz https://drive.google.com/file/d/1l8iVChM60mnGBIGoCaqX-_IT31fFuPOc/view?usp=sharing

Erimtan

80+ Bronze
İadesini veya değişimini yaptırmanız şart. Bu ses ile kullanılmaz bu sistem.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
CW için Itopya'ya değil Asus servisine yollayın. Ama bu düzeydeki ses için değişim çıkacağını pek sanmıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
ahmet
evet rahatsız edici ses var. power dan geliyor büyük ihtimal.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,942
Üyeler
138,447
Son üye
Ladex
Top Bottom