Neler Yeni

Cs Go 0 Ski̇ni̇mi̇n Olmasi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

fl0mx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
erkan karabal
Arkadaşlar merhabalar cs go hesabım efsanevi kartal rankındayım fakat 0 skinim var ciddi anlamda hiç para yatırmadım yatırcak pek durumumda olduğum söylenemez ama diğer arkadaşlara bakıyorum biçaklar stickerlar karakterler silahların pahalı kostümleri felan 1000 lercesi var bunlar nasıl yapılıyor neredne düşürülüyor bunca zamna oynadım max düşen pahalı skin 3 tllik usp skini oldu onun dışında hepsi kuruşluk
1 kere tek csgo polygon diye bir siteye 5 dolar attım 40 TL ve tüm param gitti kasalardan hiçbişi çıkmadı bende artık biraz görsel oalrak bir şey istiyorum nasıl yapıyor arkadaşlar ?

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Arkadaşlar merhabalar cs go hesabım efsanevi kartal rankındayım fakat 0 skinim var ciddi anlamda hiç para yatırmadım yatırcak pek durumumda olduğum söylenemez ama diğer arkadaşlara bakıyorum biçaklar stickerlar karakterler silahların pahalı kostümleri felan 1000 lercesi var bunlar nasıl yapılıyor neredne düşürülüyor bunca zamna oynadım max düşen pahalı skin 3 tllik usp skini oldu onun dışında hepsi kuruşluk
1 kere tek csgo polygon diye bir siteye 5 dolar attım 40 TL ve tüm param gitti kasalardan hiçbişi çıkmadı bende artık biraz görsel oalrak bir şey istiyorum nasıl yapıyor arkadaşlar ?
İnternetteki kasa açma siterlini kullanıyorlar fakat Türkiye de skin almak istiyorsan ve risk istemiyorsan Bynogame üzerinden alınmalı.

Flokii

80+
Yeni gelen kasaları düşürmeye çalış.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Para yatırmadan onları kullanamazsınız.

it's me

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Mert
netteki kasa sitelerinden katlıyorlar genelde

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom