Neler Yeni

Arkadaşlar logo tasarımını yaptım paramı alamıyorum ne yapmalıyım?

ScarpioNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ömer Kağan Yetkin
Instagram
6
Arkadaşalar merhaba geçen hafta bir satıcıya 4 tane logo ve mockup yaptım ama paramı vermiyor, mesajlarıma dönmüyor, ne yapmalıyım?

Syqex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Ömer Faruk
Logoyu alıp ortadan kaybolmuştur bile , ne yaparsan yap asla paranı vereceğini zannetmiyorum.

Mert

80+ Silver
Önce para sonra mal/hizmet. Her zaman böyle olmalı.

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe
Arkadaşalar merhaba geçen hafta bir satıcıya 4 tane logo ve mockup yaptım ama paramı vermiyor, mesajlarıma dönmüyor, ne yapmalıyım?
parayı göndermeden logoyu gönderiyorsun ya, onu yaparken yaptığın logonun üstüne kendi logonun koy, paranı gönderince kendi logonu kaldırıp gönderirsin.

o1FeliX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Görkem Fidan
Hocam tasarım veya herhangi bir işte öncelikte kapora alman gerekiyor işe başlamadan önce. Diyeceksin ki bana güvence verebilmeniz için bir miktar göndermeniz gerekiyor ve iş bitiminde paranın tamamını aldığımda size tasarımı teslim edicem. Referanslarını gösterirsin sana güvenmiyorum derse. yine istemezse sende müşteri gitmesin diye o işi alma emin ol başka işler geliyor

ScarpioNK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Ömer Kağan Yetkin
Instagram
6
Hocam tasarım veya herhangi bir işte öncelikte kapora alman gerekiyor işe başlamadan önce. Diyeceksin ki bana güvence verebilmeniz için bir miktar göndermeniz gerekiyor ve iş bitiminde paranın tamamını aldığımda size tasarımı teslim edicem. Referanslarını gösterirsin sana güvenmiyorum derse. yine istemezse sende müşteri gitmesin diye o işi alma emin ol başka işler geliyor
ya ilk işimdi bu ondan hiç böyle bir deneyimim olmadığı için

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Geçmiş olsun. Bundan sonra ücreti havale olarak almadan kimseye logo satışı yapma.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,904
Üyeler
138,437
Son üye
fatihavcii
Top Bottom