Neler Yeni

🔥İndirim Ryzen 5500 2491 TL Yaniyorrrr

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
ahmet
Yav dalga mı geçiyorsun sen? Amazon Türkiye'ye güveniyorum diyorsun ama Almanyadan almıyorsun???? Sana garantiyi Türkiye sağlıyor zaten
evet bak anlaması gayet basit.almanyadan almıyorum.gerek yok. yarı yarıya fark olursa alırım o zamanda gerek olur. matematik basit.400 için gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
ahmet
knk türkiye ile almanya arasında ne fark var
valla hocam 1.5 sene sonra bozulsa süreç nasıl işliyor kimse bilmiyor. amazon değiştiriyormuş veya iade alıyormuş gibi söylemler var. yapan ben duymadım.herkes miş-muş konuşuyor. inşallah yapıyordur. tr amazonda ayakkabı iptal ve ücret iadesine 1 hafta bekledim.onu düşünemiyorum.

melihv48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Melih Özcan
+152 lira kargo ücreti var haberiniz olsun TR de zaten 2600 gerek yok bence. (express kargoymuş ama yinede gerek yok +140 liraya TR almak daha mantıklı.)

Silinsin

80+ Silver
Boşa tartışmışsınız arkadaşlar 150 euronun üstü bir ürün olduğu için gümrük de zaten ek ücrette çıkacak görünenin dışın da. Eskiden bu yoktu doğrudur fakat artık maalesef böyle bir durum söz konusu Amazon tarafında da teyit ettim.

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
Sertay Çil

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
Itopyada kac gündür böyleydi tabi arttı mı bilemem

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,993
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hiç gerek yok bence ek ücretler çıkar kargo çıkar tr ile aşağı yukarı aynı fiyata gelir yurtdışı alınan ürünlere ekstra vergi geldi diye de duydum doğru mu bilmiyorum ama bunu buradan almak daha mantıklı

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Hiç gerek yok bence ek ücretler çıkar kargo çıkar tr ile aşağı yukarı aynı fiyata gelir yurtdışı alınan ürünlere ekstra vergi geldi diye de duydum doğru mu bilmiyorum ama bunu buradan almak daha mantıklı
İthalat depozitosu dahil üründe ek ücret çıkmaz. Oldu ki mevzuat değişti ve ek ücret istendi, teslim almayıp iade istersen o şansı da sunuyor amazon. İhtiyacım olsa çekinmeden alırdım şahsen.

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Ek ücret çıkarsa Amazon onu karşılıyor.
Eğer dediğin gibi karşılıyorsa ben müşteri hizmetlerine sorduğumda bunu bilmiyor ki ürünü almayıp iade yaparsanız paranız aynen iade edilir demişti. Amazonda herhangi bir yerde yazıyor mu bu dediğin bilgi?

Top Bottom