Neler Yeni

Valorant Bronz'dan Çıkamıyorum?

Bergee

80+ Silver
Seri ekle diamond 1 eloyum taşıyayım seni kardeşim ayıp ediyorsun :) En kötü gümüşe çıkarayım. Aim geliştirmek için bol bol aim lab oyna bol bol antrenman modunda oyna en iyi sensivity ayarını bul. Daha bir çok şey mevcut aslında youtube'ta bununla ilgili bir çok şey var.

BOURAOUIGERCEN #5954 (Ekle bu hesabımı)

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
Şimdi ben bu oyunu aylardır oynuyorum ve o kadar kötü değilim. Aga türk sunucusu rekabetçi giriyorum. Taş çatlasa 2 el kazanıyorum 5 el kaybediyorum ve sürekli takım mvp'si oluyorum. Karşı takıma gümüş 2, gümüş 3'ler geliyo bizim takım full bronz. 3 Duellocu 3-4 kill alıyor öyle işte nası rank yükselicem yanlış zamanda bu eloları oynuyorum sanırım
vallah ben valo sevmem ama aımım kuvvetlı olduğu için bi oyunda 30 kıll alıyodum ben tsıyodum.zevk meselesi belki sevmiyosundur oyunu oyuzden onemsemıyosundur.benım gıbı

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
vallah ben valo sevmem ama aımım kuvvetlı olduğu için bi oyunda 30 kıll alıyodum ben tsıyodum.zevk meselesi belki sevmiyosundur oyunu oyuzden onemsemıyosundur.benım gıbı
Kardeşim bunlar kötü oynayıp takımı suçluyor. Klasik bahaneler :D

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
Kardeşim bunlar kötü oynayıp takımı suçluyor. Klasik bahaneler :D
vallahi valo benı hıc sarmıyo bu aralar owerwatch sarıyo.valoda o kanser kitle klırsa tabı sarmaz.veletden gecılmıyo oyun ben owerwatch ta az velet var.rus da yok mısssssss

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
Toksik kitle her yerde olur, ona yapacak bir şey maalesef yok.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Şimdi ben bu oyunu aylardır oynuyorum ve o kadar kötü değilim. Aga türk sunucusu rekabetçi giriyorum. Taş çatlasa 2 el kazanıyorum 5 el kaybediyorum ve sürekli takım mvp'si oluyorum. Karşı takıma gümüş 2, gümüş 3'ler geliyo bizim takım full bronz. 3 Duellocu 3-4 kill alıyor öyle işte nası rank yükselicem yanlış zamanda bu eloları oynuyorum sanırım
duon olmadan o elodan çıkamazsın kolay kolay denendi onaylandı 5 pre yazın başladım hem geliştirdim kendimi hemde 2 ay demir bronz süründüm şuan plat 3 bitirdim plat 1 başlattı

NOMADRANTAN

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,419
İsim
Nomad el ghost
Instagram
Serdar
Steam
Aaaa
Twitter
Olm
Discord
Yeterrrr
Reddit
Aaaaaaa
Toksik kitle her yerde olur, ona yapacak bir şey maalesef yok.
yok bu oyun bence f2p olmamalıydı şoyle 30 40 lira olsaydı çoğu velet ve hileci olmazdı bır kere oluyorum.Ama 30 vuruyorum 5 yasındakı velet sulalemı bırakmıyo.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
aga bir sey dicem nasi bronz basladin beni ilk maclardan sonra gumus 2 baslatti herkesi oyle yapiyo sandim o.O2

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
yok bu oyun bence f2p olmamalıydı şoyle 30 40 lira olsaydı çoğu velet ve hileci olmazdı bır kere oluyorum.Ama 30 vuruyorum 5 yasındakı velet sulalemı bırakmıyo.
Riot oyunları F2P, oyun içi skinden falan satıyor. Kaldı ki 30 40 TL şu devirde para değil, alan gene alır. Hileyi kullanan da gene de kullanır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,749
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
en son ben gold 2 idim karşı takıma 3 elmas geldi 3 aydır oynamıyorum :)

AliGKMEN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Ali GÖKMEN
Discordta çok fazla oyuncu var bilinen sunuculara girip adam çağırabilirsin

clavis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Atalay Düz
Instagram
atalyduz
Discord sunucularında bir çok arkadaş ranked için takım arıyor sende rankına göre takım arkadaşları bulmaya çalış solo bir şekilde iyi takım gelmesi hele ki tr serverında oldukça düşük umarım yükselirisin.

Top Bottom