Neler Yeni

Öneri 3 aylık NetSpeed deneyimim

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
@Samet ? xDSL istatistiği kısmında bu bilgileri göremiyorum. Başka nereden bakabilirim?

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
Hangi bilgiler gozukmuyor mbps verileri mi?
Hiç biri gözükmüyor. Gigafiber kullanıyorum ve bi sıkıntım var hat değerlerinde olabilir diye bakmak istiyorum ama gözükmüyor.

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Hiç biri gözükmüyor. Gigafiber kullanıyorum ve bi sıkıntım var hat değerlerinde olabilir diye bakmak istiyorum ama gözükmüyor.
Gigafiberle ilgili bir durum olabilir. O konuda bir fikrim yok malesef.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Yunus
Ben memnunum hocam tavsiye ederim.

Bu soruyu anlayamadim malesef.

86 mbps guzel bir deger. 100 mbps VDSL paketini alirsaniz hattinizdaki en yuksek hiza sabitlerler.

Hani farklı firmaya geçince diğeirnin bir kısmını ödüyorya 500-600₺ gibi onu sordum

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Hani farklı firmaya geçince diğeirnin bir kısmını ödüyorya 500-600₺ gibi onu sordum
Cayma bedelini karsilamiyor malesef. Suanki kullandiginiz internetin taahhutu az kaldi diyordunuz yuksek fiyat cikarmazlar bu yuzden veya bitmesine yakin baslatirsiniz gecis islemini.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Yunus
Cayma bedelini karsilamiyor malesef. Suanki kullandiginiz internetin taahhutu az kaldi diyordunuz yuksek fiyat cikarmazlar bu yuzden veya bitmesine yakin baslatirsiniz gecis islemini.

Karşılamıyorlarsa bekleyeceğiz ozaman. Son ay geçişi yaparım teşekkürler.

Vanessa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Gökhan
Turknet in de keşke wp numarası olsa , ulaşmak için destek kaydı oluşturuyoruz o kötü :(

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Turknet in de keşke wp numarası olsa , ulaşmak için destek kaydı oluşturuyoruz o kötü :(
Hem NetSpeed'e gore pahali hemde destek sistemi dediginiz gibi rezalet hocam.

Bergee

80+ Silver
Hocam verdikleri modem nasıl acaba?

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Hocam verdikleri modem nasıl acaba?
Kendi modemimi kullaniyorum ben. Fiber musterilerine zyxel marka modem veriliyordu sanirim. Ucretsiz oda. VDSL veya ADSL icin parayla almaniz gerekiyor netspeedden yada kendi modeminiz varsa onu kullanirsiniz sattiklari modem markasida zyxeldi tam modelini hatirlamiyorum.

Bergee

80+ Silver
Kendi modemimi kullaniyorum ben. Fiber musterilerine zyxel marka modem veriliyordu sanirim. Ucretsiz oda. VDSL veya ADSL icin parayla almaniz gerekiyor netspeedden yada kendi modeminiz varsa onu kullanirsiniz sattiklari modem markasida zyxeldi tam modelini hatirlamiyorum.
Teşekkürler hocam :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin referans kodunu kullandım hocam :)

Samet ?

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Samet ?
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,469