Neler Yeni

Arabayı Sürttüm Çizildi!

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Fatih Gören
Babandan saklamaya kalkışma farkeder elbet. Git doğrusunu söyle o daha iyi bilir çözüm yolunu 👍
aynı şeyleri çok yaşadım ve inan en doğrusu bu. hiç uğraşma git söyle böyle böylr oldu diye. kaza rski her zaman var arabasını sakınsa hiç vermezdi zaten ama telefondan bahsetme 😄

Farway

80+ Silver
Oraya ya rötüş yapılacak dostum.
Pasta cilayla daha az belli olacak hale gelebilir ama yine de her türlü belli olur çünkü baya derin ve büyük.
Maliyeti 500 lirayı geçer diye düşünüyorum. Fotoğrafıda sakla satarken sorana gösterirsin.

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Babana söyle.Sonra boyacıya gider boya kodunuzla boyayı yaptırıp boyatırsınız.Satarkende sıkıntı çıkarmaz çünkü plastik aksam zaten.

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
okr

HayLo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Umo
hocam tinerle silsem diğer çizikler geçer mi (kalın çizik önemli değil rötüş attırırım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

canın sağolsun der geçerde kırmak istemiyorum babamı gizli gizli halledeyim.
Gizli gizli halledemezsin işte farkeder. Her şoför arabasını zerre zerre bilir 👍

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
okr
Gizli gizli halledemezsin işte farkeder. Her şoför arabasını zerre zerre bilir 👍
araba annemin hocam ortak araç yani ailede herkes kullanıyor babam çok kullanmıyor bunu atmosferik araba sevmiyor maalesef

Dev1ce

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Burak
arkadaşlar merhaba Hyundai i20 kullanıyorum araç gri renk. yolda giderken birisi aradı ve telefonu açtıktan sonra konuştuk tam konuşurken toprak gibi bir yere girdim. çizik var sizce bunu nasıl geçirebilirim oje olur mu?
Pasta cila

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam tinerle silsem diğer çizikler geçer mi (kalın çizik önemli değil rötüş attırırım)

canın sağolsun der geçerde kırmak istemiyorum babamı gizli gizli halledeyim.
Geçer hocam. Ya pasta ya da tiner ikisinden birisi olur

BehzatÇ.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
behzat
allah için o çizikleri pasta cilayla geçirip sonra bizimle paylaşırmısın veya 200 TL ye boyayacak ustayı bul sonra dön bize herşeyi bilen arkadaşta görsün

keremast

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
okr
Geçer hocam. Ya pasta ya da tiner ikisinden birisi olur
teşekkür ederim en yakın tiner bulabilirim. ovalayayım mı

allah için o çizikleri pasta cilayla geçirip sonra bizimle paylaşırmısın veya 200 TL ye boyayacak ustayı bul sonra dön bize herşeyi bilen arkadaşta görsün
tiner deniyeceğim olmazsa rütüş alıp atarım (bu çizik pasta cila ile geçmez derin çünkü)

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
arkadaşlar merhaba Hyundai i20 kullanıyorum araç gri renk. yolda giderken birisi aradı ve telefonu açtıktan sonra konuştuk tam konuşurken toprak gibi bir yere girdim. çizik var sizce bunu nasıl geçirebilirim oje olur mu?
tampon önemsiz babana söyle bırak kalsın der muhtemelen. pasta cila diyen olmuş çizik tamamen gitmez biyere sürttüğün anlaşılır her türlü boşuna para verdiğine değmez.

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
Sertay Çil
Geçmiş olsun

Top Bottom