Neler Yeni

Msi Optix G241 Siparişini Verdim.

Bergee

80+ Silver
Ben olsam g242 alırdım ama amazondaki fiyatı pahalı sende haklısın. Hem h.o hem g.o. Çünkü ölü piksel olma oranı yüksek bir model umarım ölü piksel yoktur. Ben geçen gün Amazondan AOC 24G2U/BK 23.8" aldım. 1 tane ölü piksel çıktı. Değişime verdim şimdi de bekliyorum bakalım yenisi gelecek.
Bende de çıktı göndersem ne kadar sürede yenisini temin ederler?

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe
Ben olsam g242 alırdım ama amazondaki fiyatı pahalı sende haklısın. Hem h.o hem g.o. Çünkü ölü piksel olma oranı yüksek bir model umarım ölü piksel yoktur. Ben geçen gün Amazondan AOC 24G2U/BK 23.8" aldım. 1 tane ölü piksel çıktı. Değişime verdim şimdi de bekliyorum bakalım yenisi gelecek.
ölü piksel olsa da değiştiririm, sıkıntı olmaz ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

nerden aldın?

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,892
İsim
Enver Eryalçın
Msi mag274qrf aldım 4 gün önce geldi, 2 gündür serviste bios firmware atarken çökmesinden dolayı bu gün teslim aldım ve kullanmaktayım 1 hafta sonra incelemesini yayınlarım eğer yapacaklar şunu gözden geçirmeli çökerse 1 kereliğine mahsuz yapıyorlar ancak 2. kez aynı şikayet ile gelirse 40$ + KDV alıyorlar bildireyim benim aldığım monitörde ölü piksel çıkmadı ışık sızma testi yapmadım ama gözle görülür siyahlarda ips glow sorunu filan rastlamadım ama görüntü ve data kabloları kısa eklenmiş bu yüzden 200tl daha cebimden gidecek 2 metre şart gibi 160x80 gibi masası olanlar için söylüyorum.

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Sertay Çil
Ben dün mng kargoya verdim. Bugün ellerine ulaştı. 3 gün içinde inceleyip yeni ürünle değişim yapacaklarını söylediler ama daha kısa sürer bence. Fakat bende şöyle bir sıkıntı var. Ben monitöre amazon üzerinden baktığımda stoğu bitmiş. Tedarik edip öyle yollayacaklar büyük ihtimalle o yüzden biraz geç gelir benimki yüksek ihtimalle. Kargoya verildiğinde yine yazarım buraya.

Bergee

80+ Silver
Ben dün mng kargoya verdim. Bugün ellerine ulaştı. 3 gün içinde inceleyip yeni ürünle değişim yapacaklarını söylediler ama daha kısa sürer bence. Fakat bende şöyle bir sıkıntı var. Ben monitöre amazon üzerinden baktığımda stoğu bitmiş. Tedarik edip öyle yollayacaklar büyük ihtimalle o yüzden biraz geç gelir benimki yüksek ihtimalle. Kargoya verildiğinde yine yazarım buraya.
Hayda öyle bir sorunda var yani amaaan hiç gerek yok hocam minicik bir ölü piksel için gözükmüyor bile :D

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Sertay Çil
Maksimum 5 gün sürer yani bence.

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe
umarım bende ölü piksel çıkmaz, çünkü daha elimde pc yok test yapamayacağım haha :D

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hayırlı olsun iyi fiyata almışsınız.

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe
Hayda öyle bir sorunda var yani amaaan hiç gerek yok hocam minicik bir ölü piksel için gözükmüyor bile :D
o minnacık ölü piksel çoğalabilir, bu riski göze alarak karar verin.

Bergee

80+ Silver

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Sertay Çil
Dostum o sadece benim kullandığım monitörde oldu. Diğer monitörlerin stoğu kesin vardır. O kadar para veriyorsun değişim yaptırt derim. Kusurlu ürün kullanma. Benimki de minnacıktı sadece kırmızı renkte belli oluyordu ama yolladı. Bence yolla. Stokta yoksa bir üst modelini vs. Yollarlar maks.

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,448