Neler Yeni

fdsaafsdfasddfasdfsdfs

Juiclair0

80+ Silver
Akşam okulca eğlence yapacağız alkolde alıcaz Genel de viski içerdim ama arkadaş grubumdan farklı bir ortam da olacağım icin anlaşamadık tek başıma da viski alamıyorum o yüzden volim ya da kırmızı tuborg denemek istiyorum volim tuborg bunlar ne kadar sert oluyor kafam güzel olsun istiyorum ama kusmak vesaire istemiyorum ne kadar volim ya da tuborg almalıyım geçen ki eğlence de 3-4 bardak viski 1 corona içmiştim midem de hiçbir sıkıntı yoktu ama çok güzel eğlenmiştim kafa da gitmişti ona göre bünyemi ölçmüş olursunuz 😀
Volim içenin kendisine saygısı yoktur. Geçen yeni çıkanından 1 yudum aldım kolonya gibi midemde kaynadı, Resmen midemde köpürüyor gibi hissediyordum ve kendimi kusturdum. Efes extra shot 3-4 tane içersen kafan iyi olur.

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Akşam okulca eğlence yapacağız alkolde alıcaz Genel de viski içerdim ama arkadaş grubumdan farklı bir ortam da olacağım icin anlaşamadık tek başıma da viski alamıyorum o yüzden volim ya da kırmızı tuborg denemek istiyorum volim tuborg bunlar ne kadar sert oluyor kafam güzel olsun istiyorum ama kusmak vesaire istemiyorum ne kadar volim ya da tuborg almalıyım geçen ki eğlence de 3-4 bardak viski 1 corona içmiştim midem de hiçbir sıkıntı yoktu ama çok güzel eğlenmiştim kafa da gitmişti ona göre bünyemi ölçmüş olursunuz 😀
Volim içmedim ama 2 kırmızı Tuborg güzel kafa yapar.

Ekleme: Viski içip sarhoş olmadıysan 2'den fazla Tuborg içmen gerekebilir. :D

bıraktım

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Volim içmedim ama 2 kırmızı Tuborg güzel kafa yapar.

Ekleme: Viski içip sarhoş olmadıysan 2'den fazla Tuborg içmen gerekebilir. :D
3-4 bardak viski 1 corona ile baya gitmiştim eve dönerken kendimdeydim ama saçma hareketlerim vardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Volim içenin kendisine saygısı yoktur. Geçen yeni çıkanından 1 yudum aldım kolonya gibi midemde kaynadı, Resmen midemde köpürüyor gibi hissediyordum ve kendimi kusturdum. Efes extra shot 3-4 tane içersen kafan iyi olur.
Daha önce hiç içmedim volim bi deneyesim var tok karna içicem 1 volim 2 kırmızı tuborg içsem karıştırdığım için sıkıntı çıkar mı kafamın güzel olması sıkıntı değil sadece kusmak istemiyorum

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
3-4 bardak viski 1 corona ile baya gitmiştim eve dönerken kendimdeydim ama saçma hareketlerim vardı
Daha önce öğle vardiyasından iş çıkışı eve giderken 2 Kırmızı Tuborg ve 2 Tuborg Shot içerdim ve kendimde olurdum. Kafam hafif güzel olurdu ama saçmalamazdım.
Kırmızı Tuborg tavsiye ederim.

Bergee

80+ Silver
Volim içen insandan şüphe ederim. Kendim içtim çok dokunmadı ama dokunan o kadar çok insan gördüm ki sonra saldım bende içmeyi herkes deli gibi istifra ediyordu. Git kırmızı tuborg al paşa paşa iç.

bıraktım

80+ Bronze
Volim içen insandan şüphe ederim. Kendim içtim çok dokunmadı ama dokunan o kadar çok insan gördüm ki sonra saldım bende içmeyi herkes deli gibi istifra ediyordu. Git kırmızı tuborg al paşa paşa iç.
2 kırmızı tuborg yeter mi reis gittiğim yere yakın tekel vesaire yok garantine alıp 3 tane mi alıyım

Bergee

80+ Silver
2 kırmızı tuborg yeter mi reis gittiğim yere yakın tekel vesaire yok garantine alıp 3 tane mi alıyım
Hocam ne kadar alkol tükettiğinizi ve arkadaş ortamınızı bilmiyorum. Ben bazen 2 tuborglada gidiyorum bazen 5 tuborg dahi içsem gitmiyorum. Yani ortamada bağlı sararsa kafası geliyor sarmazsa hiçbir şey olmuyor :D

bıraktım

80+ Bronze
Hocam ne kadar alkol tükettiğinizi ve arkadaş ortamınızı bilmiyorum. Ben bazen 2 tuborglada gidiyorum bazen 5 tuborg dahi içsem gitmiyorum. Yani ortamada bağlı sararsa kafası geliyor sarmazsa hiçbir şey olmuyor :D
Hocam ben en iyisi bildiğim yoldan gidiyim evde 100 lik jim viski buldum onu götüreyim keyfime göre takılayım 😀

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
913
İsim
Efe
volim içilmez

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Rezil olmak istiyorsan 3 tane volim iç. Aynaya baktığında kendini tanımazsın.

Bergee

80+ Silver

mikealson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Samet
1 2 tane tuborgla kafa oluyormu ya ? ben 1 tane Amsterdamla çok eğlenmiştim ama arkadaşım 2 tane içince benim gibi oldu bünyeden bünyeye değişir

Top Bottom