Neler Yeni

Yakışıklı olmanın yolları?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Hazer
Arkadaşlar selamlar başlık biraz troll gibi gelebilir sizlere ama merak etmeyin ne yaşım küçük ne troll'üm :) Sadece fikir almak açısından bu konuyu açıyorum sormak istediğim şey ise yakışıklı olmanın yolları nelerdir genel olarak mesela saçlarım tam istediğim gibi parfümlerim de öyle spor da yapıyorum fakat kıyafet konusunda kötüyüm yüzüm biraz kötü fazla leke ve sivilce mevcut (Doktor önermeyin lütfen 1.5 sene gittim sonuç alamadım) genel olarak ne yapabilirim de kendimi daha iyi yapabilirim yüz için kıyafet için aksesuar için vs. bilgilerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim :giggle:

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Kıyafet için mavi gibi markaları tercih edebilirsin. Ben tüm üst kıyafetlerimi oradan alıyorum.
Bugüne kadar okul forması dışında pantolon giydiğimi bilmem full eşofman giyiyorum , Lescon güzel marka

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Yüzünün iyi olmasını istiyorsan ve 20 yaşlarında falansan elmacık kemiklerini, burnunu falan plastik cerrahide yaptırabilirsin. Bu arada yüzündeki leke ve sivilcelerden 1.5 yılda sonuç alamaman tuhaf. Ben 8 aydır sivilce tedavisi için cildiyeye gidiyorum iyi sonuç alıyorum.

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kıyafet için mavi gibi markaları tercih edebilirsin. Ben tüm üst kıyafetlerimi oradan alıyorum.
Bugüne kadar okul forması dışında pantolon giydiğimi bilmem full eşofman giyiyorum , Lescon güzel marka
Teşekkür ederim hocam öneri için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu troll değil fakat attığınız video gereksiz raporluyorum yorumun kaldırılması için.

Yüzünün iyi olmasını istiyorsan ve 20 yaşlarında falansan elmacık kemiklerini, burnunu falan plastik cerrahide yaptırabilirsin. Bu arada yüzündeki leke ve sivilcelerden 1.5 yılda sonuç alamaman tuhaf. Ben 8 aydır sivilce tedavisi için cildiyeye gidiyorum iyi sonuç alıyorum.
Hocam o plastik cerrahi biraz detaylı ya ne nerede nasıl yapılır neler var tam bilmediğim için yaptırmadım, Ve maalesef ben ergenlikten beridir sivilce ile savaş veriyorum fakat hiç bir türlü sonuç alamıyorum roacctune dahi vermedi hiç bir doktor.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: RefX

OnurCiftci26

80+ Bronze
Arkadaşlar selamlar başlık biraz troll gibi gelebilir sizlere ama merak etmeyin ne yaşım küçük ne troll'üm :) Sadece fikir almak açısından bu konuyu açıyorum sormak istediğim şey ise yakışıklı olmanın yolları nelerdir genel olarak mesela saçlarım tam istediğim gibi parfümlerim de öyle spor da yapıyorum fakat kıyafet konusunda kötüyüm yüzüm biraz kötü fazla leke ve sivilce mevcut (Doktor önermeyin lütfen 1.5 sene gittim sonuç alamadım) genel olarak ne yapabilirim de kendimi daha iyi yapabilirim yüz için kıyafet için aksesuar için vs. bilgilerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim :giggle:
Yakışıklılık doğuştan gelir sonradan sahip olacağın bir şey değildir. Kendine biraz daha bakım yaparak iyi görünüm elde edebilirsin, güzel kombinler yaparak karizmatik durabilirsin ancak bunları yaparak yakışıklı olamazsın.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

The Batman

80+ Silver
Teşekkür ederim hocam öneri için.

Konu troll değil fakat attığınız video gereksiz raporluyorum yorumun kaldırılması için.

Hocam o plastik cerrahi biraz detaylı ya ne nerede nasıl yapılır neler var tam bilmediğim için yaptırmadım, Ve maalesef ben ergenlikten beridir sivilce ile savaş veriyorum fakat hiç bir türlü sonuç alamıyorum roacctune dahi vermedi hiç bir doktor.
Benim trol olduğumu sana düşündüren nedir? Mesela diyorki sesi güzel ve ahenkli doğuştan gelen şeyleri değiştirmezsin..

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,812
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Spor yaparak vücudunuzu ve yüzünüzü bi kalıba oturtun. Saç, sakal, kaş bakımınıza dikkat edin. Kıyafetlerinizi özenle seçin.

2mApoo

80+ Silver
Belli bir tarzın olsun knk kıyafet konusunda. Ben en son 4 sene önce düğüne gittiğimde giymiştim pantolon. Full sportif giyiniyorum. Sen kendine göre giyin.
Saç sakal çok önemli. Sana yakışacağın bir şey bul ve onu yap. Kaşlar benim için çok önemli. Kaşlarını da al ve düzelt.
Zaten kişisel bakımı saymıyorum onları her halükarda yapacaksın. (parfüm- temizlik - saç bakımı - kıyafet temizliği vs. )
Vücut çok önemli. Spor yaparsan herkesten 1-0 öndesin demektir. Güzel fizik her şeydir :D
Ek olarak aksesuar falan tak. (yüzük-kolye-bandana-şapka-bileklik-saat vs.)

Ama karakterin güzelse eğer , en yakışıklı sensin :D

Rulep

80+ Gold
Tipten çok vücüt,saç ve para önemli bence her şey pahalanmış pantalonlar 350 den başlıyor T-shirtler 100 den başlıyor. baskılı Tshirt önerisi için DeFacto öneririm mavi,Colins falan gezdim ama maviden beğenemedim colinsten 1 tane beğendim DeFactodan 4-5 tane falan güzel var vücutta burdan itibaren başlıyor DeFacto beğendiklerim vücüduma yakışmadığı için alamamıştım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,977
Üyeler
140,584
Son üye
yksekstreme23
Top Bottom