Neler Yeni

SEVGİLİMLE MESAJLAŞARAK KONUŞURKEN SOĞUK KONUŞUYOR

Tabz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Uğur
Selamlar dostlar bir sevgilim var. Bu kızla buluşurken işte yüz yüze iken gerçekten harikayız hiç problem yok. Ancak işte iş mesajlaşmaya gelince bir sorun var beyler kız mesajıma geç bakıyor bazen, bazen de gerçekten soğuk konuşuyor. Konuşmamızdan bir kesit:
+Aşk bu arada, temizlik yapıyorum pek mesaja bakamıyorum mesaja ondan öncede uyumuştum haberin olsun şimdi gidiyorum daha ders çalışcağım seni çok seviyorum görüşürüz Sende çalış bak <3
O sırada benim kız:
- tamam calıs sen.
bazı arkadaşlar sende yazma gibi şeyler demişler zordur başta bro bunu yaşamak o sana yazar 3 saat sonra sen 2 saniye sonra cevap verirsin falan eğer kıza tutulmuşsan tavsiyem wp bildirimlerini kapat yada kızı sessize al yazdığı mesajları görme zamanında çok çekmiştikte sonra insan alışıyor kimseye cevap vermemeye başlıyorsun böyle olunca görüldü son görülme vb şeyleri kapat

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Özel günündedir diye pek takılmadım o kısıma ama yemişim özel gününü yani herkes sinir stres altında yaşıyor zaten. Birde üstüne bunlar eklenince durum daha da uyuz bir hal alıyor, kimse kimseyi çekmek zorunda değil. Bizde ilgi isteyebiliyoruz erkeğiz diye öküz mü olmamız lazım yani illa anlamıyorum ki :D Hepimiz insanız sonuçta :)
Ya tabii ki çekecek halimiz yok bazıları çok sapıtıyor ama arkadaşın yazdığı mesaja karşılık bence o mesaj uygun.
Temizlik yapacağım yazamam diyor sonrasında uyumuşum yazamadım gibi bir şey demiş. Uyuyacaksan uyumadan önce yaz haber ver.
E birde ders çalışacağım yazamam demiş. E kız ne yapsın? Kestirip atmış işte:D

majorw0w

80+ Silver
Selamlar dostlar bir sevgilim var. Bu kızla buluşurken işte yüz yüze iken gerçekten harikayız hiç problem yok. Ancak işte iş mesajlaşmaya gelince bir sorun var beyler kız mesajıma geç bakıyor bazen, bazen de gerçekten soğuk konuşuyor. Konuşmamızdan bir kesit:
+Aşk bu arada, temizlik yapıyorum pek mesaja bakamıyorum mesaja ondan öncede uyumuştum haberin olsun şimdi gidiyorum daha ders çalışcağım seni çok seviyorum görüşürüz Sende çalış bak <3
O sırada benim kız:
- tamam calıs sen.
Yüzyüze problem yoksa takılma ben de öyleyim telefon işini sevmiyorum bunu karşımdakine de söyledim. Millet için ilişkini de bozma.

Bergee

80+ Silver
Ya tabii ki çekecek halimiz yok bazıları çok sapıtıyor ama arkadaşın yazdığı mesaja karşılık bence o mesaj uygun.
Temizlik yapacağım yazamam diyor sonrasında uyumuşum yazamadım gibi bir şey demiş. Uyuyacaksan uyumadan önce yaz haber ver.
E birde ders çalışacağım yazamam demiş. E kız ne yapsın? Kestirip atmış işte:D
Uyuyakalmıştır böyle şeyler olabilir derste çalışmak zorunda temizlikte yapabilir. Bunlar gayet normal. Benim 8 yıllık ilişkim var hocam bende yaşadım bunları ama çok şey öğrendik yani yaşarken öğreniyorsun tüm tavsiyelere kulak astım iyi ki de asmışım şuan hiç böyle dertlerimiz sorunlarımız yok :D Tabi yaşta önemli 16 yaşında başlamıştık bizde konuşmaya :D Yüz verince çok fazla geri tepiyor yüz vermeyince daha çok sana sarılıyor bu böyle kaybedecek korkusu insana daha çok sevdiriyor :D

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Uyuyakalmıştır böyle şeyler olabilir derste çalışmak zorunda temizlikte yapabilir. Bunlar gayet normal. Benim 8 yıllık ilişkim var hocam bende yaşadım bunları ama çok şey öğrendik yani yaşarken öğreniyorsun tüm tavsiyelere kulak astım iyi ki de asmışım şuan hiç böyle dertlerimiz sorunlarımız yok :D Tabi yaşta önemli 16 yaşında başlamıştık bizde konuşmaya :D Yüz verince çok fazla geri tepiyor yüz vermeyince daha çok sana sarılıyor bu böyle kaybedecek korkusu insana daha çok sevdiriyor :D
Konuda 3 kere kızla ilgilenmeme olayı var. Bence haklı.
Ayrıca kaybetme korkusu insana daha çok sevdiriyor evet ama bu konuyu kızda yapabilir sonuç olarak.:D

Bergee

80+ Silver
Konuda 3 kere kızla ilgilenmeme olayı var. Bence haklı.
Ayrıca kaybetme korkusu insana daha çok sevdiriyor evet ama bu konuyu kızda yapabilir sonuç olarak.:D
Şuan yapıyor zaten kız :D :D İpleri vermiş eline :D

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Memati Baş
O sırada benim kız:
- tamam calıs sen.
onun gibi davran fazla ilgi gösteriyorsun

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
786
İsim
ozan canbaşal
dostum yürüyen tecrübe konuşuyor.sende aynısını yap.tek kurtuluş bu.

Top Bottom