Neler Yeni

Lise Mezuniyeti Sorunu...

TİTAN.

80+ Platinum
Dostlar lisenin son 26 günü ve sınavdan sonra mezuniyet planlanıyor okulda. Bugün Fen Lisesi'nin mezuniyeti vardı hala da devam ediyor. Adamların ortamı çok iyi kıskanmamak elde değil. Bizim lise ise fenden sonra ilçenin en iyi lisesi fakat ortamı cidden kötü. Arkadaşlarım gitmeyecekmiş. Okulda herkesle merhaba merhabam vardır, mezuniyet gitsem partnerim de hazır fakat tad alamayacağımı düşünüyorum. Mekan + yiyecek içecek 150 liraymış. Üstüne bi 400-500 de kombin için para desek... Bilemedim. @Furkan Karagülle
Mezuniyet anı olarak kalır ve güzel bir etkinliktir ama şöyle bir şey var bu fiyatlarda başka şeylerde yapabilirsin mesela partnerinle yemek yemeğe gidebilirsiniz

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,859
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ben gitmedim. Arkadaşlarımı sevmiyorum. İyi ki de gitmemişim. Saçma sapan şarkılar açıp ortalıkta çingene gibi hoplamışlar.
Benim masrafım 1200 TL tutuyordu. Cebimde kaldı.

Rulep

80+ Gold
Arkadaşlarında yokmuş salla bence

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Boşver bence gitme ben gittim pişman oldum o kadar berbattıki anlatamam(bizim okulda ilçedeki en iyi 2. okuldu)gidip arkadaşlarında avmde bir yerlerde harca daha fazla keyif alırsın

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
sosyeteDİNOZOR
Partnerini hem mutlu edersin birlikte sohbet falan edersin bence git hem epik bir an olur o kişiyle birlikte

bıraktım

80+ Bronze
bizim okul yapmıyordu ama okuldan arkadaşlar tekne partisi planladı gittim hayatımın en güzel günüydü giriş 190 liraydı içkiler filan derken 300-400 gitmişti daha sonra bir kır bahçesinde eğlence yaptık ora da 125 liraydı yine içkilerle 250-300 oldu cuma günü tekrar var bir eğlence giriş 160 lira dışardan aldıklarımla filan yine 300*400 gidecek ama efsane olcagına eminim ben de eskiden parayı çok harcamazdım elimde tutardım da bundan sonra kafa yapım değişti cüzdanımda duracağına yeni şeyler yaşayıp anı olarak kalması daha iyi
bence gitmelisin

ahenk'

80+ Silver
Arkadaşlarınla paranı birleştirip daha iyi şeyler yapabilirsin. :)
Ortamı güzel olmayacakmış sarmayacaktır.

bizim okul yapmıyordu ama okuldan arkadaşlar tekne partisi planladı gittim hayatımın en güzel günüydü giriş 190 liraydı içkiler filan derken 300-400 gitmişti daha sonra bir kır bahçesinde eğlence yaptık ora da 125 liraydı yine içkilerle 250-300 oldu cuma günü tekrar var bir eğlence giriş 160 lira dışardan aldıklarımla filan yine 300*400 gidecek ama efsane olcagına eminim ben de eskiden parayı çok harcamazdım elimde tutardım da bundan sonra kafa yapım değişti cüzdanımda duracağına yeni şeyler yaşayıp anı olarak kalması daha iyi
bence gitmelisin
Gidicem ustam kararımı verdim

ahenk'

80+ Silver
bence gitmelisin
Dostum bir de şunu sormak istiyorum. Babamdan aylık harçlık alıyorum genelde. 200-300 lira falan alıyorum küçük bir yerdeyim diye falan işte. Az da kazanmıyor hani babam 13-14k geliri var minimum. Harçlık istemek canımı sıkıyordu açıkçası ama baktım herkes tatlı paralar alıyor ailesinden bi ben mahrum kalmışım. Bundan sonra yapıştıracağız ya bakalım

Mert

80+ Silver
Tüm arkadaşlarım gitti diye gitmiştim, pek eğlenmedim ama gittiğim için pişman değilim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,004
Üyeler
140,588
Son üye
Çiftçi
Top Bottom