Neler Yeni

700 TL Civarında klavye önerisi / CK104 Nasıl?

hanzos

80+ Bronze
Öncelikle herkese merhabalar iyi günler dilerim, sizlerden 2 isteğim var;
1- Motospeed CK 104 bu klavye nasıldır? Şuanda 0 olmayı planlıyorum fakat bazı arkadaşlarım aklıma girdi, aranızda kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi. Ortalama ömrü ve memnunluğu nasıl olduğu hakkında.
2- 700 TL'yi geçmeyecek şekilde (Geçerse max 20 TL) bir mekanik (Red - Blue (Red öncelikli)) RGB bir klavye istiyorum. Klavye uzun süreli ve alışılabilir bir klavye olsun istiyorum. Küçük klavye olmasın. RGB mod özelliklerinden sağdan sola veya soldan sağa dalgalanan bir renk modu var. Bunu CK 104'te gördüm ve çok beğendim, link olarak ve saniye ayarlı şekilde aşağıya bıraktım. Anlamayanlar oradan bakabilir.

İstediğim RGB modu saniye ayarlı şekilde :

Şimdiden teşekkürler :blobdance:

Hp omen encoder öneririm bu fiyata kesinlikle en iyi klavye trendyolda kuponla birlikte 723 lira ben de aldım bu pazartesi gelecek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sakın motospeed almayın fason üretim yapan dandik bir marka

hanzos

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hp omen encoder öneririm bu fiyata kesinlikle en iyi klavye trendyolda kuponla birlikte 723 lira ben de aldım bu pazartesi gelecek.

İnternet üzerinde hepsi buradada 1200 TL fakat trendyolda 750 TL fiyat farkının sebebi sizce nedir birde youtube üzerinde klavye incelemelerine baktığımda istediğim rgb modun olmadığını görüyorum tasarım gayet hoş valorant oyuncuları için tam omen mainlik :kedi:

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
1- Motospeed CK 104 bu klavye nasıldır? Şuanda 0 olmayı planlıyorum fakat bazı arkadaşlarım aklıma girdi, aranızda kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yazabilir mi. Ortalama ömrü ve memnunluğu nasıl olduğu hakkında.
2- 700 TL'yi geçmeyecek şekilde (Geçerse max 20 TL) bir mekanik (Red - Blue (Red öncelikli)) RGB bir klavye istiyorum. Klavye uzun süreli ve alışılabilir bir klavye olsun istiyorum. Küçük klavye olmasın. RGB mod özelliklerinden sağdan sola veya soldan sağa dalgalanan bir renk modu var. Bunu CK 104'te gördüm ve çok beğendim, link olarak ve saniye ayarlı şekilde aşağıya bıraktım. Anlamayanlar oradan bakabilir.

Eğer uzun ömürlü, kaliteli ve red switch bir klavye arıyorsan bütçeni 1000-1200 TL arasına çıkarırsan K68, XPG modellerine bakabilirsin.

hanzos

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer uzun ömürlü, kaliteli ve red switch bir klavye arıyorsan bütçeni 1000-1200 TL arasına çıkarırsan K68, XPG modellerine bakabilirsin.
o kadar çıkaramam ne yazık ki uzun süredir biriktirdiğim harçlık ile alacağım yani biraz daha bekleyemem o manada yazdım

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1

O zaman sana şöyle bir seçenek sunacağım. https://www.amazon.com.tr/dp/B08HWZ...e=380333&creativeASIN=B08HWZ7CB3&linkCode=asn Bu klavyeyi alıp kod kullanarak 40 TL indirim kazanırsın. Birde world kart ile aldığında 2 kampanya birleşir ve 40+50 olmak üzere 90 TL bonus verir. Bu şekilde 825 TL'ye kadar çekebilirsin. Bana kalırsa 100 TL verip daha kaliteli bir ürün alabilirsin. Ailene durumu açıklayıp 100 TL'yi biriktirdiğimde ödeyeceğim diye belirtebilirsin.

AcarReis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ömer Acar

Ben de kesinlikle Hp Omen Encoder'i öneririm. MediaMarkt'ta 747 lira. 1 yıldan fazladır kullanıyorum ve çok memnunum, tek eksiği RGB olmaması. Geçen haftalarda Asus Tuf K3 almıştım hemen iade ettim, Hp kadar kaliteli hissettirmedi.

Shibou

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
938
İsim
Ali Efe
4 senedir blue switch olanını kullanıyorum. Aslında eylül gibi sesinden bıktıgım için James Donkey 619s red switch modelini satın almıştım geçen hafta soda döküp kullanılamaz hale getirince tekrar buna döndüm. Ayrı bir tadı var switchleri ve ışık kalitesi güzel öneriyorum zamanında 180TL'ye almıştım 700TL'yi haketmiyor bence.
Bunu almayı düşünüyorum bütçeni ayarlayabilirsen sende düşün derim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,707
Üyeler
138,391
Son üye
serefayk53
Top Bottom