Neler Yeni

İLİŞKİDE BAĞLANMA KORKUSU

kaynorz

80+
Dostlar bir kızla beraberim 3 aydır 11.sınıfım, kızla aramız gayet çok iyi, ama böyle ayrılırsak felan ne olur muhabbeti geçti, ben buna ilişkinin başında sende ayrılırsam ne olur ki üzülürüm giderim hayatıma devam ederim demiştim. Kızda bu dememin üzerine kendini ona göre bu ilişkiye ayarlamış mesela kız bana şunları diyor:
-Sana bağlanmaktan korkuyorum
-Bağlandıktan sonra ayrılırsak ne yapıcam ben
-Sana bağlanmamaya çalışıyorum

Dostlar amacı nedir bu kızın sorunu ne ?

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Lise bitince, her lise ilişkisinde olduğu gibi sizinde ayrılabileceğinizden emin. O yüzden birbirimize çok bağlanıp üzülmeyelim diyor.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Bro allah icin bunlarin konusunu acmayin kendiniz tecrübe edinmezseniz gelisemezsiniz bu konularfa baskasinin tavsiyesini dinlemek bos. Insan kebdi tecrübe etmedigi sürece kafasinda hep soru isareti kalir

kaynorz

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bro allah icin bunlarin konusunu acmayin kendiniz tecrübe edinmezseniz gelisemezsiniz bu konularfa baskasinin tavsiyesini dinlemek bos. Insan kebdi tecrübe etmedigi sürece kafasinda hep soru isareti kalir
Ağzına sağlık artık herkes bana laf atmaktan kafam karıştı. Kimseyi dinlemek istemiyorum ama herkes bir laf atınca ister istemez insanın kafası karışıyor haklısın, herkesin ilişkisi kendinedir. Yeniden ağzına sağlık..

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Ağzına sağlık artık herkes bana laf atmaktan kafam karıştı. Kimseyi dinlemek istemiyorum ama herkes bir laf atınca ister istemez insanın kafası karışıyor haklısın, herkesin ilişkisi kendinedir. Yeniden ağzına sağlık..
Sana tavsiyem kimseden iliski tavsiyesi alma kendin tecrübe edin. Yasinin kücük oldugunu tahmib ediyorum. Korkma biterse bitsin önünde koskoca bir hayat var. Her iliski bitiminde insan kendini gelistirir artik kolay kolay üzülür olmaz bu konularda. Her zaman beni öldürmeyen sey beni gelistirir kafasiyla yasa

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
Dostlar bir kızla beraberim 3 aydır 11.sınıfım, kızla aramız gayet çok iyi, ama böyle ayrılırsak felan ne olur muhabbeti geçti, ben buna ilişkinin başında sende ayrılırsam ne olur ki üzülürüm giderim hayatıma devam ederim demiştim. Kızda bu dememin üzerine kendini ona göre bu ilişkiye ayarlamış mesela kız bana şunları diyor:

hocam aman dikkat edin arkadaşınız cino yine kıza yazmasın

2mApoo

80+ Silver
Lise bitince, her lise ilişkisinde olduğu gibi sizinde ayrılabileceğinizden emin. O yüzden birbirimize çok bağlanıp üzülmeyelim diyor.
Hocam eğer birazda olsa bağlandıysak ona ve ayrılmaya yakın bir ilişki sürüyorsa ne yapmalıyız ?
Geri dönüşü yok mu bu bağlığın ? Nasıl bağımı koparabilirim ?

Tre-x

80+ Silver
İnsan sadece yaşayarak tecrübe edinmez yanlışın var dinleyerekte tecrübe edinilebilir

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Lise aşkları zayıf hidrojen bağı gibidir.
Lisede kurulur ve lisede biter.
Çok takılma

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Lise aşkı diye bir şey yoktur. lisede canın sıkılır. sevgili yaparsın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
902,245
Üyeler
140,011
Son üye
CafHere
Top Bottom