Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Pny Rtx 3060 6600 TL! ( EKRAN KARTI YERİNE OYUNCAK GÖNDERİLDİ)

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
Bu bizim başımıza da geldi. Trendyolda kendi ürünümüzü satıyorduk, ÷100 pamuk fıstık gibi tişörtlerdi, internet mafyası gelip 100 liraya satılan ve bizden başka kimsede olmayan kendi ürünümüzün altına 20-25 liradan 4-5 farklı şirket adıyla gelip girdi ve millete dümdüz dandik tişört yolladı. Bizi telefonla arayıp öteki başka ürün listelerinden çekilmemizi istediler, yoksa batırırız dediler. Böyle olunca ürünün puanını düşürdüler, dünya kadar kötü yorum attırdılar ve trenyolu her gün arayarak 3 ayda ancak trendyol adamların trendyol şirket hesaplarını kapattı, fakat zaten işi gücü olmayan adamların adına açıldığı için adamlar mafyacılığa devam. Peki bu üç ay içerisinde ne oldu, kira elektrik vesaire masraflarımızı ödeyemediğimiz için battık ve borçlarımızı ödeyemedik. Burası Türkiye arkadaşlar, namı diğer muz cumhuriyeti. Arkada neler dönüyor bilememe ihtimaliniz var. Gaming gen mağaza açıyor 3 aya soyuluyor. Oyuncak alan arkadaşlar satıcılara biraz daha dikkat etsin
geçmiş olsun. Evet artık daha fazla dikkat edeceğim. Hayır ********** satıcının adresi falan da var elimde. Maltepe de yeri. Gidip ağzını burnunu kırsam ayrı bir dert olacak o yüzden sadece bekliyorum şuan
Mesaj otomatik birleştirildi:

mesajım yıldızlanmış. Küfür falan etmedim bu arada.

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
Amazon harbi babacan ya. Geçen el yayı aldım ertesi gün kırıldı. Amazon müşteri hizmetlerine söyledim ürün sizde kalsın parayı iade edelim dediler. Başka bir ürün aldım ertesi gün teslim yazıyordu. 2 gün geçti ürün gelmedi ben de amazonu aradım prime ücretini hediye çeki olarak gönderdiler. Bir kere evden almalı iade yapacaktım aramex kargo 3 hafta almaya gelmediler amazon ile konuştum ürün kalsın sizde ücreti iade ettik dediler. Anlat anlat bitmiyor. Geçen hafta bir iade yapacaktım önüme anket çıktı ankete cevap verin ürün sizde kalsın parayı iade edelim dediler :D (Bu ürün max 20-30 liralik ürünler bu arada yüksek mebla ürünler değil.)
Cidden çok kaliteli bir site. Bir de Trendyola bakın Bundan yaklaşık 6ay önce Airdots pro sipariş etmiştim bana çakma iğrenç bir Airdots 3 yolladılar kutusunun üstünde Airdots pro yazıyor fatura Airdots 3 saçma sapan bir şey yolladılar. Birkaç gün sonra geri iade verdim ve iademi reddettiler tekrar satışa uygun değilmiş Trendyol desteğe durumumu yazdım ve bana şöyle bir cevap verdiler "ÜRÜNÜ AÇTINIZ MI" açmadan içindekini nasıl bilebilirim diye cevap verdim ve bana ürünü açtıysanız yapabileceğimiz bir şey yok dediler o zamandan beri Trendyoldan hiçbir şey almadım hiçbir şey de almayacağım.

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
851
İsim
Batuhan Kılıç
Yorumları gördüm dehşet verici . Alanlara geçmiş olsun .

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
amazon harici demek ki alışveriş yapılmayacak

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,838
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Yeni ekran kartınızla oynarsınız artık :D parmak egzersizi

YunusOZ

80+ Bronze
Değil vram kalitesi yapı kalitesi fan kalitesi voltaj üst limiti termal ped kalitesi gibi farklar mevcut oc ile rog strix 2060 çok farklı bir karta dönüşüyor yani bu dediğiniz insanların uydurmasından ibaret sadece soğutma farkı var demek için benzer kalitede kartlar söz konusu olması lazım. Yani zotac twin edge pny uprise gibi kartlar birbiriyle kiyaslanıyor olması lazım.
Ben Palit ile PNY kıyaslıyorum. Asus veya Zotac dedim mi?

Silinsin

80+ Silver
Ben Palit ile PNY kıyaslıyorum. Asus veya Zotac dedim mi?
Örnek verdim çok o markalar üzerinden ise örnek isteğiniz palit gamerock ile pny thunder aynı şey değil voltaj limiti oc potansiyeli v.b. marka vermeden kart karttır sadece soğutma farkı olur dediniz ek bilgi ekledim.

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
O değilde 3 4 gün önce bence güvenilir değil diye yorum yaptığımda yanlış bilgilendirme diye uyarı veriyolardı bikaç arkadaş iyi olmuş alan varsa 🤠

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Kaç defa yazdım konulara almayın diye ya bu ucuzculuk ölücülük nedir kardeşim basın paranızı kafanızı ağrıtmayın amazondan alsaydınız bari

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,144
İsim
SEYF
Kaç defa yazdım konulara almayın diye ya bu ucuzculuk ölücülük nedir kardeşim basın paranızı kafanızı ağrıtmayın amazondan alsaydınız bari
En son Abdullah reis de laptop mağduru olmuştu sanırım 😄

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Kahkahalarla okudum konuyu

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,327
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
En son Abdullah reis de laptop mağduru olmuştu sanırım 😄
o laptopu paylaşan bendim orada satışı yapan site hepsiburadaydı ve monster notebook satıcısını arayıp sordum öyle bir şey yok falan dedi yine almayın dedik ama parası olan denedi gördü

Top Bottom