Neler Yeni

ROLL ON ÖNERİSİ YARDIM

kaynorz

80+
Dostlar malum yaz geldi terleme dönemine girdik, 30-40-50 TL Bandında roll-on önerir misiniz? (erkek) memmun olduğunuz hangi ürünler var ?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Deotak ve Sebamed ürünlerinden memnunum.
Nivea, Rexona, Dove falan da iyidir.

swordfish

80+
Beyler bu deotakı kullanıp memnun olan var mı?

Ben yıllardır nivea roll on kullanırım fakat bildiğim kadarıyla sağlık için baya zararlı, içinde alüminyum vs. bir dünya zararlı ürün var ve tam duştan sonra tertemiz vücuda sürdüğümüzden emilim fazla oluyor.

Deotak'ın tanımını çok duydum, bir defa klasik modelini aldım hatta. Fakat ter kokusu değil, iğrenç bir koku yapıyordu, deodarantın kendi kötü koku yayıyordu. 2 defa sürdüm, ikisinde de tekrar duş almak zorunda kaldım ve şişeyi çöpe attım.

Lakin yıllardır duyuyorum, çok memnun olan var. Benzer bir durum yaşayan eden var mı? Acaba sahte-bozuk ürün falan mı denk geldi, siz hangi çeşitini kullanıytorsunuz?

Atyxah

80+ Silver
a101 de fa men var onu alıyorum idare ediyor

ente8518

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
eren
nivea deep dimension kahverengi olanı öneririm

Kontfire

80+ Silver
İçinde alüminyum olmasın aldığınız roll on'da. Cilt kanseri ve göğüs kanseri yapma riski çok yüksek bir kimyasal çünkü.

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Azad Altun
Instagram
azad._.altunn
Steam
azad_altunn
Twitter
azad_altunn
Discord
azad_altunn
Reddit
azad_altunn
Dostlar malum yaz geldi terleme dönemine girdik, 30-40-50 TL Bandında roll-on önerir misiniz? (erkek) memmun olduğunuz hangi ürünler var ?
deotak veya bunlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Roll on önermem deodotant çok daha iyi bence.
nivealar hariç beyaz kıyafetlerde sararma önlemesi var sözde ama kendisi sarartıyor

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Beyler bu deotakı kullanıp memnun olan var mı?

Ben yıllardır nivea roll on kullanırım fakat bildiğim kadarıyla sağlık için baya zararlı, içinde alüminyum vs. bir dünya zararlı ürün var ve tam duştan sonra tertemiz vücuda sürdüğümüzden emilim fazla oluyor.

Deotak'ın tanımını çok duydum, bir defa klasik modelini aldım hatta. Fakat ter kokusu değil, iğrenç bir koku yapıyordu, deodarantın kendi kötü koku yayıyordu. 2 defa sürdüm, ikisinde de tekrar duş almak zorunda kaldım ve şişeyi çöpe attım.

Lakin yıllardır duyuyorum, çok memnun olan var. Benzer bir durum yaşayan eden var mı? Acaba sahte-bozuk ürün falan mı denk geldi, siz hangi çeşitini kullanıytorsunuz?
Eflatun veya yeşil olanlarını alın. Eflatun olan sensitive miydi neydi, yeşil olan mentollü. İkisinin de rahatsız edici kokusu yok.

Top Bottom