Neler Yeni

Ekran kartım Valorant'ta 80 dereceye çıkıyor !

shpresoj

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Umut
Ekran kartım GİGABYTE 1660S ısınan bi model oldugunu biliyorum ama valorantta bu kadar ısınması normal gelmedi.
Düşürmek için ne yapabilirim?

Bünyamina

80+ Gold
Ekran kartım GİGABYTE 1660S ısınan bi model oldugunu biliyorum ama valorantta bu kadar ısınması normal gelmedi.
Düşürmek için ne yapabilirim?
kasanın hava akışı iyi mi
asus 580 oc modeli var bende kasanın hava akışı iyi kartı temizledim içini hiç açmadım termal macun sürmedim max 74 derecelerde geziyor 2.5 yılı geçti kart
kasamın hava akışı iyi

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,029
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Kasa iyi değilse, havalar da sıcak. Maalesef görür o sıcaklıkları.

Silinsin

80+ Silver
Hava akışı falan dalavere valorantta o karta 2200 rpm de 80 derece için, başka bir durum olduğunu düşünüyorum. Garanti varsa yollayın. Tabii eskiden aldıysanız hiç uğraşmayın eski aldığınız fiyatı iade ederler en iyi ihtimalle büyük ihtimalle. Uzun zaman olduysa bir termal yenileyin derim kasa kapağını açık bırakıp hava akışını test edebilirsiniz.

Silinsin

80+ Silver
Yanlış Bilgilendirme
@Bünyamina işte yine bilmeden zırıldama senfonisi valorant gpu kullanmıyor adam akıllı o gpuyu o kadar asla ısıtamaz hava akışı yerler de bile olsa.

Bünyamina

80+ Gold
Hava akışı falan dalavere valorantta o karta 2200 rpm de 80 derece için, başka bir durum olduğunu düşünüyorum. Garanti varsa yollayın. Tabii eskiden aldıysanız hiç uğraşmayın eski aldığınız fiyatı iade ederler en iyi ihtimalle büyük ihtimalle. Uzun zaman olduysa bir termal yenileyin derim kasa kapağını açık bırakıp hava akışını test edebilirsiniz.
hava akışının önemi yoksa neden kapağı aç diyorsun

Bünyamina

80+ Gold
@Bünyamina işte yine bilmeden zırıldama senfonisi valorant gpu kullanmıyor adam akıllı o gpuyu o kadar asla ısıtamaz hava akışı yerler de bile olsa.
valorant GPU yu kullanıyor hangi ayarlarda nasıl oynadığı bilmiyorsun düzgün konuşmasını bir öğren açıp valo testlerini izleyebilirsin kullanıp kullanmadığını öğrenirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,776
Üyeler
138,406
Son üye
tahakuzgun
Top Bottom