Neler Yeni

Çözüldü✓ AMD SOFTWARE HATASI ALIYORUM

peg'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Dinç
Beyler iyi geceler. Asus Rog Laptop kullanıyorum ryzen 7 5800h işlemcim var sofware i daha önceden sorunsuz kullanıyordum ama son iki gündür uygulamada sürücü hatası almaya başladım silip tekrar yükledim ama düzelmedi. DDU ile sildim tekrar güncel olanı yükledim yine olmadı performans düşüşüm yok ancak oyunlarda ki renk ayarlarımı vb amd driverımdan yapıyorum laptopta nvidia denetim masasın da olmadığı için bu durumu nasıl düzeltirim yardımcı olur musunuz ? Şimdiden teşekkür ederim.

Ekler

• resim_2022-08-07_005440493.png
    resim_2022-08-07_005440493.png
    11.3 KB · Hit: 23

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
16
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,877
İsim
Emre Zengin
Beyler iyi geceler. Asus Rog Laptop kullanıyorum ryzen 7 5800h işlemcim var sofware i daha önceden sorunsuz kullanıyordum ama son iki gündür uygulamada sürücü hatası almaya başladım silip tekrar yükledim ama düzelmedi. DDU ile sildim tekrar güncel olanı yükledim yine olmadı performans düşüşüm yok ancak oyunlarda ki renk ayarlarımı vb amd driverımdan yapıyorum laptopta nvidia denetim masasın da olmadığı için bu durumu nasıl düzeltirim yardımcı olur musunuz ? Şimdiden teşekkür ederim.
1) Öncelikle https://www.amd.com/en/support/kb/faq/gpu-601 bunu indirin, ardından ekran kartınızın https://www.amd.com/en/support/apu/...-processors-radeon-graphics/amd-ryzen-7-5800h 22.5.1 sürümünü indirin.
2) İnternet bağlantınızı kesin, önce Amd Uninstallerı kullanın, güvenli moda girmek isteyecek uyarı olarak verdiği her şeye evet deyin, ardından (internet kablosunu takmayın halen), indirdiğiniz 22.5.1 sürümünü kurun. (Kurduktan sonra takabilirsiniz internet kablosunu.)

peg'

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Burak Dinç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuan bir sorun yok dediklerinizi yaptım. teşekkür ederim.

Top Bottom