Neler Yeni

Letgo Ürün Yayına Girmeme Sorunu

Chapin

80+ Silver
İlanımı yükledikten sonra ne hikmetse ne yaparsam yapayım ilabım yayına girmiyor, sanki yayınlanmış gibi gözüküyor fakat kullanıcıların önüne çıkmıyor son güncellemeden sonra hata olduğunu düşünüyorum. Letgo kullananlar sizde de böyle bir hata mevcut mu?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,195
İsim
Ümit Can
Evet bir ürünü öğlen bir ürünü de 1 saat önce koydum fakat ilanlarım sekmesine tıkladığımda beklemede yazıyor. Kesinlikle ilan yayınlanmıyor.

1660165540559.png

Ya hepsini geçtim de şu ilan yayınlanıyorken benim ilanım nasıl yayınlanmaz?
1660165743064.png

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
şimdi denemelik ilan attım beklemede duruyor, sizin ilanınız beklemede mi etkin mi görünüyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,186
İsim
Murat Orhan
Sağ olsunlar letgoyu da modernleştiricez diyip bok ettiler.

Keşke new star soccer oyununda ki gibi classic ve modern mod arasında geçiş yapılabilse

Atakankrn

80+
İlanımı yükledikten sonra ne hikmetse ne yaparsam yapayım ilabım yayına girmiyor, sanki yayınlanmış gibi gözüküyor fakat kullanıcıların önüne çıkmıyor son güncellemeden sonra hata olduğunu düşünüyorum. Letgo kullananlar sizde de böyle bir hata mevcut mu?
Mevcut şu an kimse ilanını yayına koyamıyor. Son güncellemeden sonra uygulama kafayı yedi inşallah düzelir.

Enco

80+ Silver
sorma ya ürün fiyatına bakmak için iki dk ayrılıyorum ürün kayboluyor bidaa güncelleme yapmasınlar

emrekrklc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Ayni sorun bendede var iki gundur deniyorum beklemede surekli

Atalayq

80+ Bronze
Ben attım öbür gün yayımlandı. Son sıkıntılardan sonra onay süreci biraz mantıklı. Sahibinden de zaten var böyle bir süreç

Top Bottom