Neler Yeni

🔥İndirim 67 TL New Balance Cüzdan

Smtcee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
Samet
Mahalledeki aksesuarcı dükkanlarında 10-20₺ arası, adı var diye 70₺ vermek mantıklı değil

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
İngiltereli arkadaşım hediye olarak gucci cüzdan getirmişti yıllardır kullanıyorum çok şükür :D

MERHUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet dudu
İlgilendiği Kategoriler
Film dizi ingilizce
Instagram
Ahmet.d.tr
Sırf orda New balance yazacak diye kumaş cüzdana sözde indirimle 67 lira vermek ne kadar mantıklı. Daha pahalı bile olsa deri alınmalı bence. Kumaş sonuçta ne kadar dayanıklı olacak

Shaco

80+ Bronze
Asker cüzdanı bu :D

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,845
İsim
İbrahim
Ne anlatıyosun hemşerim, cırt cırtlı cüzdan bu ya :D Biraz daha abartsan memleket meselesine çevireceksin. Hepsiburada'nın yazan fiyatta bu o halde bana ne Akakçe'den?
Ne alakası var? Araştırabilirsiniz dememi memleket meselesiyle nasıl bağdaştırdın anlamadım, cüzdanın bence de çok numarası yok güzel değil, ama bunda olduğu gibi çoğu konuda bilgisiz yorum çok var. Olay cüzdan değil yani

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,555
İsim
göksel yurtcan
Ne alakası var? Araştırabilirsiniz dememi memleket meselesiyle nasıl bağdaştırdın anlamadım, cüzdanın bence de çok numarası yok güzel değil, ama bunda olduğu gibi çoğu konuda bilgisiz yorum çok var. Olay cüzdan değil yani
olay cüzdan değilde ne hocam

Checkmate

80+ Bronze
Bu cüzdana 80tl vermenin starbucksta bir bardak kahveye 50tl vermekten farkı yok. Boş. 50tl lik deri cüzdanlar buna tek atar.

Top Bottom