Neler Yeni

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Bu koltuğu almayı düşünüyordum baya bir stok gözüküyordu biraz araştırma yapıp öyle alayım dedim bu koltuklar rastgele alınmaz boy ve kilo önemli rahat edebilmek için bende bunun araştırmasını yaparken bir baktım stok tükenmiş ne ara tükenmiş anlamadım millet neye göre alıyor siz bu koltuğu alıyorsunuz da size uygun olup olmadığını hiç mi merak etmiyorsunuz 30 stoktan araştırıp alanların sayısı 3 veya 5 tir diye düşünüyorum çoğunu al sat yapanlar almıştır diye düşünüyorum yoksa bu kadar hızlı tükenmez neyse sağlık olsun diyorum zaten parada ucu ucuna yetiyordu belki daha iyi bir fırsat denk gelecek

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Bu koltuğu almayı düşünüyordum baya bir stok gözüküyordu biraz araştırma yapıp öyle alayım dedim bu koltuklar rastgele alınmaz boy ve kilo önemli rahat edebilmek için bende bunun araştırmasını yaparken bir baktım stok tükenmiş ne ara tükenmiş anlamadım millet neye göre alıyor siz bu koltuğu alıyorsunuz da size uygun olup olmadığını hiç mi merak etmiyorsunuz 30 stoktan araştırıp alanların sayısı 3 veya 5 tir diye düşünüyorum çoğunu al sat yapanlar almıştır diye düşünüyorum yoksa bu kadar hızlı tükenmez neyse sağlık olsun diyorum zaten parada ucu ucuna yetiyordu belki daha iyi bir fırsat denk gelecek
Bu koltuk 181-205 cm boya ve 80-180 kg arası olanlara hitap ediyor bu istatistiklere uygun değilseniz bu koltukta rahat edemezsiniz sağlıklı bir oturma pozisyonunda olmazsınız sırf görünüşü ve fiyatı iyi diye aldıysanız boşa almışsınız

Suwariba

80+ Silver
Bu koltuk 181-205 cm boya ve 80-180 kg arası olanlara hitap ediyor bu istatistiklere uygun değilseniz bu koltukta rahat edemezsiniz sağlıklı bir oturma pozisyonunda olmazsınız sırf görünüşü ve fiyatı iyi diye aldıysanız boşa almışsınız
Nereden öğrendiniz bu bilgileri

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Nereden öğrendiniz bu bilgileri
Yabancı kaynaklardan bizde bu konu hakkında adam gibi bilgi paylaşan yok bu koltuğun 150 kilo kapasitesi var yorumlarda 120 kilo olup alan var neredeyse benim 2 katım bu koltuk öyle herkese hitap etmez kilolu olanlar için üretilmiş gibi

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Yabancı kaynaklardan bizde bu konu hakkında adam gibi bilgi paylaşan yok bu koltuğun 150 kilo kapasitesi var yorumlarda 120 kilo olup alan var neredeyse benim 2 katım bu koltuk öyle herkese hitap etmez kilolu olanlar için üretilmiş gibi
MSI koltuklari zaten genel olarak kilo taşıma da bütün markalardan daha iyi dediğiniz gibi kilolu olanlar direk MSI çekmeli model farketmez hepsi sağlam ;)

Wosty44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
berat polat
incehesap gaming gecesi indirimleri yayınlanmaya başladı.
Daha önceki indirim günlerinde elinde parası olanlar bazı ürünlerde "alınır mı? - alınmaz mı?" kararsızlığı yaşıyor ve konu açıyordu.
Bu konuyu fikir danışılması adına açtım.

İndirimden ürün almak isteyenler, genelde şu soruları düşünüyor
- Almayı düşündüğü ürün parasını hak ediyor mu?
- Eğer alırsa sistemine uyar mı?
- Almak istediği parça daha ucuza başka yerde satılıyor mu?

Ürün almak isteyenler bu ve benzeri sorularını buraya yazabilirler.
Böylece tek konu üzerinden bir çok kişiye yardım edilmiş olur.
Aynı soruyu düşünen arkadaşların cevabı alması kolay olur.
Açılan konuların bazıları da aktiflikten aşağılara gidip kaybolmamış olur.

Yardım etmek isteyenler için de, destek hattı gibi takibi kolay bir konu elde etmiş oluruz.
Ve bilgisi olan bir çok kişinin yorumu olacağından, yanlış yönlendirmelerin önüne geçmiş oluruz.

Ek olarak;
Elinde bütçesi olanlara tavsiyem, 22:00'dan önce üyelikleri yoksa siteye kayıt olmaları ve gerekli adres bilgilerini yazmaları.
Çünkü bazı ürünler düşük stoktan satışa açılıyor, siz sepeti onaylarken hesap açmasıydı, posta kodu girmesiydi vs.
Stokları kaçırabilirsiniz.

Umarım gönlünüze göre indirimler bulursunuz.
Herkese iyi forumlar.

.

02.10.2020 tarihli güncelleme
Bu açtığım konu uzun zamandır "En popüler konular" sıralamasında 1. sıradaydı.
Biraz önce de "100.000 görüntülenmeyi geçen ilk konu" oldu.
Hayırlı olsun.
Alıntıyı görüntüle
5500 işlemci gelirmi sizce gelirsede ne kadar olur

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,337
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,337
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
geldi alicam insallah
Mesaj otomatik birleştirildi:

kac olur sizce
Reis hiç bı bilgim yok ben sistemini 2 el aldım eski bitane o yüzden hiç bı bilgim yok maalesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,842
Üyeler
140,259
Son üye
Sticth
Top Bottom