Neler Yeni

Mesleki eğitim merkezi

Kadirayd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir Aydoğan
Arkadaşlar merhaba ben 15 yaşındayım lise 2 ye geçtim orta seviye bir öğrenciyim fakat teknolojiye aşırı çok ilgim var ve profosyonel düzeyde bilgim var bu yüzden yazılım ve teknoloji editörü gibi işler yapmak istiyorum bunun için mesleki eğitim merkezine gitmek isitiyorum hem lise diploması alıp hemde yazılımı öğrenmiş olucam bide asgari ücretin %30 kadar en az maaş alıcağım sizce okumakmı, mesleki eğitim merkezimi benim gönlüm mesleki eğitim merkezinden yana sizin bir öneriniz varmı

TrackVoice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,157
İsim
İsimsiz
İlgilendiği Kategoriler
Baydırmen
Instagram
TheCarSave
Steam
TrackVoice
Arkadaşlar merhaba ben 15 yaşındayım lise 2 ye geçtim orta seviye bir öğrenciyim fakat teknolojiye aşırı çok ilgim var ve profosyonel düzeyde bilgim var bu yüzden yazılım ve teknoloji editörü gibi işler yapmak istiyorum bunun için mesleki eğitim merkezine gitmek isitiyorum hem lise diploması alıp hemde yazılımı öğrenmiş olucam bide asgari ücretin %30 kadar en az maaş alıcağım sizce okumakmı, mesleki eğitim merkezimi benim gönlüm mesleki eğitim merkezinden yana sizin bir öneriniz varmı
En iyisi yurt dışına çıkmak için çırpın gerisi çorap söküğü gibi gelir

Kadirayd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kadir Aydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En iyisi yurt dışına çıkmak için çırpın gerisi çorap söküğü gibi gelir
Onun içinde belli miktarda sermaye lazım onun için mesleki epitim merkezinden gelen parayı biriktirmiş ve yazılım cı olmuş olurum diye düşündüm yine istesem lise diplomasını alıp üniversiteye gidebilirim ama lise zamanımı en başarılı şekilde geçirmek istiyorum liseyi okumak boş geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,763
Üyeler
138,404
Son üye
Taklacibob
Top Bottom