Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Corsair k60 rgb 797tl (mediamarkt çıldırdıı)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,873
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Binici
Bilek desteği olsun, RGB önemli değil, suya vs. dayanıklı olsun, fiyatı biraz fazla olsada olur derseniz k68.
Sessiz olsun, İcue'dan RGB fantezileri yapayım, bilek desteği ve yay sesi önemli değil derseniz k60
Şahsen klavyenin en sevdiğim kısmı RGB. İnternetten değişik temalarda icue profilleri indirebiliyorsunuz.
2016 dan beri corsair strafe kullanıyorum. red switch olduğu için o sessizliğe alıştım. artık eskisi gibi daha fazla oyun için değil iş için kullanıyorum bilgisayarı. bundan dolayı ses gerçekten önemli benim için. bilek desteği kullanmadım strafe de ama artık kullanmam gerek. rgb fantezim yok ama mouse rgb olunca acaba klavyeyi de rgb mi alayım diye düşündüm ama çoğu klavyeden soğuma sebebim hep tuş sesi oluyor. bu da olmayacak sanırım. k68 ideal gibi görünüyor. 1200-1500 TL civarı red switch önerebileceğiniz başka bir klavye var mı acaba? biraz konu dışına çıkıyorum ama 😅

DntX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa
2016 dan beri corsair strafe kullanıyorum. red switch olduğu için o sessizliğe alıştım. artık eskisi gibi daha fazla oyun için değil iş için kullanıyorum bilgisayarı. bundan dolayı ses gerçekten önemli benim için. bilek desteği kullanmadım strafe de ama artık kullanmam gerek. rgb fantezim yok ama mouse rgb olunca acaba klavyeyi de rgb mi alayım diye düşündüm ama çoğu klavyeden soğuma sebebim hep tuş sesi oluyor. bu da olmayacak sanırım. k68 ideal gibi görünüyor. 1200-1500 TL civarı red switch önerebileceğiniz başka bir klavye var mı acaba? biraz konu dışına çıkıyorum ama 😅
Gamakayler vardı ama hala aynı fiyattalar mı bilmiyorum, ses için alacak olsam banggood'dan Gamakaylere bakardım switchleri güzel oluyor yay sesi vs. yok bildiğim kadarıyla. Küçük oluyorlar bence bir avantaj. Hyper X'de olabilir belki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Furkan Binici
Gamakayler vardı ama hala aynı fiyattalar mı bilmiyorum, ses için alacak olsam banggood'dan Gamakaylere bakardım switchleri güzel oluyor yay sesi vs. yok bildiğim kadarıyla. Küçük oluyorlar bence bir avantaj. Hyper X'de olabilir belki.
hyperx bu var ama klavyeye çay döküldüğü için yeni klavyeyi acil almam lazım. online a özel fiyat olarak bu çıkıyor. yarın itopya beylikdüzünden k68 i alabilirim ama bunun kargo süresi de olacak

DntX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafa
hyperx bu var ama klavyeye çay döküldüğü için yeni klavyeyi acil almam lazım. online a özel fiyat olarak bu çıkıyor. yarın itopya beylikdüzünden k68 i alabilirim ama bunun kargo süresi de olacak
Kutusu açılmış outlet ürünmüş. Bilemedim, zamlardan sonra pek bilemiyorum hangisinin fiyatını hakettiğini. Tuf k3'de bakabilirsiniz belki.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,192
İsim
Songül

Serhat45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Serhat
Aldım gitti 2 aydır klavye alcam yetti gari bu kararsızlık

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
Eren
İyi bir klavye değil haberiniz olsun. Fakat bu fiyata bundan iyisi de yok sanırım şu an.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
bilek desteğini niye vermiyorlar :D

Top Bottom