Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Victus by 16-d1041nt İndirimi!

cruwiel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Cruwiel
çok net bir çöp. 10 bin liraya bunun iki katı performanslı kasa toplanır.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,093
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
çok net bir çöp. 10 bin liraya bunun iki katı performanslı kasa toplanır.
Adam laptop indirimi diye başlık açıyor sen 10kya 2 kat performanslı kasa toplanır diyosun belki milletin laptopa ihtiyacı var bi bitmediniz

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,221
İsim
Berk Atmaca
Adam laptop indirimi diye başlık açıyor sen 10kya 2 kat performanslı kasa toplanır diyosun belki milletin laptopa ihtiyacı var bi bitmediniz
Üni için laptop arıyorum. Şehir dışına çıkıcam. Arkadaşım "len ***** mısın git masaüstünü upgrade et 2. el 2060 al vs zart zurt pırt" bişiler saçmalıyor. 25dk anlatmaya çalıştım 2060 alıp başka şehirde müsait bir yere mi koyucam* diye. Onun gözünde malım. Bitmez böyleleri

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,093
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Üni için laptop arıyorum. Şehir dışına çıkıcam. Arkadaşım "len ***** mısın git masaüstünü upgrade et 2. el 2060 al vs zart zurt pırt" bişiler saçmalıyor. 25dk anlatmaya çalıştım 2060 alıp başka şehirde müsait bir yere mi koyucam* diye. Onun gözünde malım. Bitmez böyleleri
Malesef

cruwiel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Cruwiel
kıbrısta okuyorum, birinin laptop'a ihtiyacı varsa o kişi benim. 10 yılı aşkın süredir laptop kullanıyorum. böyle bir rezalet olamaz. getirmesi zor da olsa kasa almaya karar verdim. aranızda henüz deneyimlememiş olanlarınız varsa eğer laptop pişmanlıktır, parayı çöpe atmaktır.

Toplasana ya 2 katı performanslı sistem. Merak ettim
https://pckolik.com/urun/hector-pchocasi-oyun-bilgisayari-geforce-rtx-2060/
al. eğer laptop ile pc arasındaki farkı bilmiyosan boşu boşuna polemiğe girmeyelim. hiç bir laptop kasa yerini tutmaz.

Kyuzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Nurullah Özdemir
kıbrısta okuyorum, birinin laptop'a ihtiyacı varsa o kişi benim. 10 yılı aşkın süredir laptop kullanıyorum. böyle bir rezalet olamaz. getirmesi zor da olsa kasa almaya karar verdim. aranızda henüz deneyimlememiş olanlarınız varsa eğer laptop pişmanlıktır, parayı çöpe atmaktır.

al. eğer laptop ile pc arasındaki farkı bilmiyosan boşu boşuna polemiğe girmeyelim. hiç bir laptop kasa yerini tutmaz.

Ben iki kat bir fark görmedim.

cruwiel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Cruwiel
Tamam kardeşim gidin iki katı fiyata keriz gibi laptop alın görün bakalım nasılmış

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,221
İsim
Berk Atmaca

Puhahahaha. 30 mesajı olan birisi bana mobil ekran kartıyla normal ekran kartı arasındaki farkı bilmiyorsam polemiğe giremeyeceğimizi söylüyor. Dostum olay güç farkı değil. Bunu o kafanda çözümleyip idrak edemiyorsan boş yorum yapıp konuyu kirletme. Birde 2060'lı sistem atmışsın.

cruwiel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Cruwiel
Puhahahaha. 30 mesajı olan birisi bana mobil ekran kartıyla normal ekran kartı arasındaki farkı bilmiyorsam polemiğe giremeyeceğimizi söylüyor. Dostum olay güç farkı değil. Bunu o kafanda çözümleyip idrak edemiyorsan boş yorum yapıp konuyu kirletme. Birde 2060'lı sistem atmışsın.
doğru söylüyosun bu foruma üye olmadan önce bilgisayarlarla ilgili bilgimin olması imkansız :D ne kadar mesaj o kadar bilgi dimi? yazık kafana

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,221
İsim
Berk Atmaca
doğru söylüyosun bu foruma üye olmadan önce bilgisayarlarla ilgili bilgimin olması imkansız :D ne kadar mesaj o kadar bilgi dimi? yazık kafana
bu mu bilgisayar bilgin? 2'dir hakaret ediyorsun. ***** olmaya gerek yok iki sisteminde kullanma amacı (oyun render vb) benzer olsada ikisini karşılaştırmanın pek akıl karı olmadığını bilmen gerek. ayrıca sağladıkları avantajların tamamıyla farklı olduğunu anlamayacak kadar kör olmanda cabası. üye profilime bakmaktan da vazgeç.

Top Bottom