Neler Yeni

11. Sınıfta Dershane Gereksiz Mi?

WCAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Cengiz Balkiraz
Merhaba
Bu sene 11. Sınıfa geçeceğim sayısal bölümü seçtim haftaya dershane başlıyor ama dershane gerekli değil gibi geliyor. Sizce gerekli mi?
Eğer evde kendi başına TYT'ye çalışmayacaksan TYT hazırlığı veren bir dershane kesinlikle iyi olur diye düşünüyorum. Özellikle de devlet okuluna gidiyorsan. Ben de şuan 12. sınıfa geçiyorum ve dershaneye başladım 2 hafta önce. Ama 11'de gitmedim. Gitseydim daha iyi olacağını düşünüyorum çünkü gerçekten özellikle matematik çok zor. Ben EA'yım. Sayısal birisiyle konuştum dershanede. Mezuna kalmış. TYT'de 90 net yapmış İyiymiş dedim. Çok fazla iyi değil, insanlar neredeyse full çekiyor dedi.

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
Yayınların zorlukları ise
Acil fasikül yeni nesil bakış açısı getiriyor seviyesi orta, çap Fasikül klasik orta zor, acil sb orta zor , orijinal zor
Kimya orbital orta , aydın zor
Biyoloji Apotemi , paraf zor palme orta( 345ayt biyoloji mükemmel bir kaynak)
Fizik çap Fasikül orta Nihat bilgin zor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç k yani hedefin
150 civaeında

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,939
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732

Quervain

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
koray erol
bence kişiye göre değişmekle beraber eğer ilk senende kazanacaksan gerekli. 11de dershaneyi ve okulu takip edip 11. sınıfı en sıkı bir şekilde öğrenip 12de de tytyi ve 12yi halledip güzel başarı sağlayabilirsin ben öyle yapmıştım. 11de genellikle yks bilinci daha düşük olduğu için dershanenin motivasyonu önemli ödevler ve denemelerde bile çok yol alırsın

yusuftheayay

80+ Bronze
Merhaba
Bu sene 11. Sınıfa geçeceğim sayısal bölümü seçtim haftaya dershane başlıyor ama dershane gerekli değil gibi geliyor. Sizce gerekli mi?
Kesinlikle gereksiz, youtube zaten başlı başına bir dershane, birsürü hoca var farklı anlatım tarzında oturup odanda çalışırsın

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
Yayınların zorlukları ise
Acil fasikül yeni nesil bakış açısı getiriyor seviyesi orta, çap Fasikül klasik orta zor, acil sb orta zor , orijinal zor
Kimya orbital orta , aydın zor
Biyoloji Apotemi , paraf zor palme orta( 345ayt biyoloji mükemmel bir kaynak)
Fizik çap Fasikül orta Nihat bilgin zor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç k yani hedefin
Bitki koruma için 120K
İnşaat İçin 60-120K arası

userId

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Enes Bulut
Evde kendine günlük 2-3 saat çalışma fırsatı oluşturabileceksen gerek yok, ama kendimi kontrol edemem mantığındaysan git hem seni 12. Sınıf temposuna hazırlanır

BobMarleyFaruk

80+ Bronze
Merhaba
gerekli değil diyenler 2 milyondan su ürünleri mühendisliği hedefleyen tipler :D 11.sınıfın matematiği çok önemli o yüzden gerekli

Top Bottom