Neler Yeni

❌İndirim Bitti! HP VİCTUS 3060 16 GB RAM 16999 !!!

rtxcan

80+ Bronze
Olumlu bulduğun yönlerini yanda olumsuz, anlatır mısın?
Soğutma performansı cok güzel, klavye tepkimeleri aşırı iyi bana steelseries msi laptop'umu hatırlattı. Pili iyi dayanıyor baya begendim. İnternette kapagı cok sallanıyor diyorlardı, ama bende oyle bir sallanma sorunu yok eski laptobumla aynı

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
TUNA
Soğutma performansı cok güzel, klavye tepkimeleri aşırı iyi bana steelseries msi laptop'umu hatırlattı. Pili iyi dayanıyor baya begendim. İnternette kapagı cok sallanıyor diyorlardı, ama bende oyle bir sallanma sorunu yok eski laptobumla aynı
Cok tşk ederim

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
Hakan AĞCA
iyi olan fiyat hangisi?

orhaneneskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
Orhan Enes Karataş
Ürünü kullanan arkadaşlar görsel, yorum vs. paylaşabilirler mi? @rtxcan @orhaneneskaratas
Ekran&ses kalitesi nasıl, kasa ve klavye çok tozlanma yapıyor mu? :rolleyes:
reis açıkçası şuan bile pc başındayım ama yoğun çalıştığımdan çoğu şeyine bakamadım. monitöre bağladım kasa olarak kullanıyorum. klavye aydınlatması var. ekranı gayet güzel ama ips panellerin sıkıntısı işte ışık sızması var. bu düzeyde cok laptop kullandım en iyi ses bunda. aldıysanız aklınızda düşünecek hicbir seyi yok. cok iyi bu fiyata.

anifraxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan
Ürünün oyun test videolarını yabancı kaynaklardan bulmuş idim. GPU Full yükte 75-79 derece aralarında gidiyor, 80 görmedim. İşlemciyi en fazla %60-68 kullanımda gördüm ve 75 ila 82 derece arası bir sıcaklığı var. Bence Plastik kasasına rağmen soğutması bir hayli başarılı. GPU'da yanılmıyorsam 95W idi.

Top Bottom