Neler Yeni

🔥İndirim PS5 Dualsense 1299 TL

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Burak
Hocam ben ikisini de kullandım. Bariz olarak DualSense çok çok daha kaliteli ya. Eline alınca bile anlaşılıyor kalite farkı. Hem Xbox kolu elime oturmadı. DualSense daha konforlu.
Kalite açısından dualsense daha iyi fakat konfor açısından ben dualsense yerine dualshock daha çok seviyorum el yapısına göre konfor anlayışı değişir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben dualsense'i aldım da bu kolun özelliklerinden full yararlanmak için kablolu bağlantı şart mı?
şuanlık tetik özelliğini hiç bir türlü kullanamıyorsun

bt yada kablolu bağlanılıyor

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
Kalite açısından dualsense daha iyi fakat konfor açısından ben dualsense yerine dualshock daha çok seviyorum el yapısına göre konfor anlayışı değişir.

desteği pcye geldi diye biliyorum yani bütün özellikleri destekliyor artık pc'de diye biliyorum (dualsense özelliklerine sahip oyunlar)

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Y K
desteği pcye geldi diye biliyorum yani bütün özellikleri destekliyor artık pc'de diye biliyorum (dualsense özelliklerine sahip oyunlar)

Trigger desteği, dualsen e update attıktan sonra steam üzerinden alınacak ds x uygulaması ile pc de kullanılabiliyor

Tetik pc de kullanılıyor

ben dualsense'i aldım da bu kolun özelliklerinden full yararlanmak için kablolu bağlantı şart mı?
Şuan için birakç oyun kablosuz kullanılıyor ama yazılımı geliştiriyorlar kablosuz da destekleyecek trigger için bahsediyorum

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
Trigger desteği, dualsen e update attıktan sonra steam üzerinden alınacak ds x uygulaması ile pc de kullanılabiliyor

Tetik pc de kullanılıyor
bütün özellikleri sadece dsx ile mi kullanabiliyorum? bir de kablolu bağlantı şart mı?

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Burak

Tetik pc de kullanılıyor

Şuan için birakç oyun kablosuz kullanılıyor ama yazılımı geliştiriyorlar kablosuz da destekleyecek trigger için bahsediyorum
Dün denedim fakat çalışmadı emin misiniz? kablosuz denemiştim belki söylediğiniz kabloluda çalışabilir eve geçince deneyeceğim

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
672
İsim
Y K
Dün denedim fakat çalışmadı emin misiniz? kablosuz denemiştim belki söylediğiniz kabloluda çalışabilir eve geçince deneyeceğim

Kabloluda çoğu oyun bir video göndereceğim izleyin, bende ürün yok ama 16 eylül den sonra gelecek denerim o zaman

bütün özellikleri sadece dsx ile mi kullanabiliyorum? bir de kablolu bağlantı şart mı?

Kablo çoğu oyunda (tetik için şart) videoya bir göz at derim

cihannk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Cihan Kavuk

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru