Neler Yeni

Dolar yükseldi, siyasilerden art arda tepkiler yağıyor !

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,143
İsim
SEYF
Çok küçüksün o yüzden anlamak işine gelmiyor sıkıntı yok
Ben iki ay ban yemeye razıyım. Milletin anası ağlamış burada hala neyi savunuyor. Allah belanı versin. Kafatası boş insan. Homosapien. Kendini geliştirmemis varlık. Şükredin diye diye memleketi bataklığa sürüklediler

Kyuten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Shimazu
Necmettin Erbakan
Muhsin Yazıcıoğlu
Adnan Menderes
.......
Muhsin Yazıcıoğlu'nu "Fetocü" lerin öldürmüş olması beni asıl deli eden şey. Adamın helikopteri düşüyor, düştüğü yere birkaç saat sonra ekip gidiyor. Giden ekibin ne yaptığına dair hiçbir bilgi yok (Gidip yaşayan kaldı mı diye bakıyorlar, rivayete göre ölmeyen Muhsin beyi onlar orada öldürüyor.) Ayrıca ölmeden önce 112'yi aradığı da biliniyor. Arasa da asla yardım gönderilmiyor. Vatan severim ama ülke insanı beni kendinden o kadar soğutuyor ki anlatamam.... (Buradaki bilgilerin hiçbirisinin kesinliği gerçek değildir. Hiçbirinin kaynağı ben değilim.)

Ahmet3441

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ahmet
Uygunsuz Dil
E benim arkamda hiç bir şey yok? AAAA pardon açlık sınırı 6.5 yoksulluk sınırının 21k olduğundan dinazoooortun haberi yok.
Arkanda hicbisey yok ama burda 15k ya pc kovaliyosun o nasil olucak çocuk düşün daha sonra yaz bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben iki ay ban yemeye razıyım. Milletin anası ağlamış burada hala neyi savunuyor. Allah belanı versin. Kafatası boş insan. Homosapien. Kendini geliştirmemis varlık. Şükredin diye diye memleketi bataklığa sürüklediler
Tm sen şeytanina tapmaya devam o alevi verir sana

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,822
İsim
Burak Karadağ
Muhsin Yazıcıoğlu'nu "Fetocü" lerin öldürmüş olması beni asıl deli eden şey. Adamın helikopteri düşüyor, düştüğü yere birkaç saat sonra ekip gidiyor. Giden ekibin ne yaptığına dair hiçbir bilgi yok (Gidip yaşayan kaldı mı diye bakıyorlar, rivayete göre ölmeyen Muhsin beyi onlar orada öldürüyor.) Ayrıca ölmeden önce 112'yi aradığı da biliniyor. Arasa da asla yardım gönderilmiyor. Vatan severim ama ülke insanı beni kendinden o kadar soğutuyor ki anlatamam.... (Buradaki bilgilerin hiçbirisinin kesinliği gerçek değildir. Hiçbirinin kaynağı ben değilim.)
Muhsin Başkanın uçağı düşürülmeden önce adam en son hesap kitap işi yapıyordu. Hikayeyi duymuşsunudur;
“Gece saat 23.00 civarı. Rahmetli Muhsin Başkan’a bir telefon olduğunu telefondaki bayanın başkanla görüşmek istediği iletildi.
Rahmetli derhal bağlayın dedi. Telefon bağlandı rahmetli bir taraftan konuşuyor bir taraftanda elinde kalem önündeki kağıda not alıyordu.

Ancak telefonla konuşurken rahmetlinin moralinin bozulduğunu sessiz sessiz ağladığını gördük. Biz rahmetliyi ağlarken hiç görmemiştik Şaşa kaldık. Ortalık bir anda bir sessizliğe büründü. Pür dikkat rahmetliyi izliyoruz. Konuşma bitti bir iki dakika sonra rahmetli kendini toparladı.

Bana dönerek Orhan bey param kalmamış maaş alana kadar bana 30.000 TL o günkü rakam paradan sıfır atılmamıştı borç verir misin? Maaşı alınca veririm dedi.

Bende başkanın ne demek borç. Kurban olsun 30.000 buyurun dedim. Yok Orhan bey hemen alamam. Önce maaş alınca bu parayı benden isteyeceğinize kati bir söz vermelisiniz dedi. Bende söz başkanım hatırlatırım dedikten sonra parayı aldı daha önce not aldığı kağıttaki adresi çağırdığı şoföre verdi ve adresi ayrıca tarif etti, bu parayı al acilen bu parayla odun kömür alın bu adrese yetiştirin, açık yer yoktu deyip gelmeyin mutlaka kömür odun satan bir yerin sahibini bulun selamını söyleyerek gerekirse evinden alarak iş yerini açtırın, ayrıca sabahleyin bana tekrar hatırlatın yeniden bir şeyler gönderelim dedi.

Daha sonra kendine gelince kimdi başkanım o telefon dediğimizde; Şehit bir ülküdaşımızın annesi oğlum Muhsin evde odun kömür bitti üşüyorum dedi oraya gönderiyoruz derken gene göz yaşlarını akıtmaya devam etti.”

(Prof. Dr. Orhan KAVUNCU)

Birol Azak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
971
İsim
Birol azak
Arkanda hicbisey yok ama burda 15k ya pc kovaliyosun o nasil olucak çocuk düşün daha sonra yaz bana
Ulan çaykafalı adam 15k ya pc alınca ne oluyor ? Hayatta kalma ile insan gibi yaşamanın arasındaki farkı öğrenememişsin, sen hep hayatta kalacak kadar yaşamışsın hiç avrupadaki insanlar gibi yaşayamamışsın .Ayrıca o pc neden 15k demiyorsunda , 15k ya neden pc alıyorsun diyorsun

Meuf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Meuf
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tm sen şeytanina tapmaya devam o alevi verir sana
Senin gibi Tayyibe yapmıyor en azından köle hadi işine bak konuştukça batıyorsun.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,278
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
YAHU DİNAZOR DAYI. EN KÖTÜ İŞ GÖREN BİLGİSAYAR 15K. BENİM İŞİM BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ ZATEN KAĞIDA MI KOD YAZICAM DİNAZOR.
ARTIK KALIN KAFANA SOK YURT DIŞINDA 1HAFTA ÇALIŞIP ALDIKLARI ŞEYİ BİZ 6AYDA ALIYORUZ. DÜZ HESAP DİYİCEMDE SENDE MATEMATİKTE YOKTUR. ARGÜMANLARA BAK KAFAYI YİYİCEM DİNAZOR GİT BURDAN DİNAZOR GİT BURDAAN DİNAZOOOOOOOOOOOOR.

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
Şükretmek nedir bilirmisin çocuk yada ogrettilermi size sizinde yediginiz önünde yemediginiz ardinizda ama boş muhabbet olsun tartışıyoruz işte gercekleri görün derken bundan bahsediyorum
boş yapma

• Beğen
Reaksiyonlar: Meuf

Kyuten

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Shimazu
Muhsin Başkanın uçağı düşürülmeden önce adam en son hesap kitap işi yapıyordu. Hikayeyi duymuşsunudur;
“Gece saat 23.00 civarı. Rahmetli Muhsin Başkan’a bir telefon olduğunu telefondaki bayanın başkanla görüşmek istediği iletildi.
Rahmetli derhal bağlayın dedi. Telefon bağlandı rahmetli bir taraftan konuşuyor bir taraftanda elinde kalem önündeki kağıda not alıyordu.

Ancak telefonla konuşurken rahmetlinin moralinin bozulduğunu sessiz sessiz ağladığını gördük. Biz rahmetliyi ağlarken hiç görmemiştik Şaşa kaldık. Ortalık bir anda bir sessizliğe büründü. Pür dikkat rahmetliyi izliyoruz. Konuşma bitti bir iki dakika sonra rahmetli kendini toparladı.

Bana dönerek Orhan bey param kalmamış maaş alana kadar bana 30.000 TL o günkü rakam paradan sıfır atılmamıştı borç verir misin? Maaşı alınca veririm dedi.

Bende başkanın ne demek borç. Kurban olsun 30.000 buyurun dedim. Yok Orhan bey hemen alamam. Önce maaş alınca bu parayı benden isteyeceğinize kati bir söz vermelisiniz dedi. Bende söz başkanım hatırlatırım dedikten sonra parayı aldı daha önce not aldığı kağıttaki adresi çağırdığı şoföre verdi ve adresi ayrıca tarif etti, bu parayı al acilen bu parayla odun kömür alın bu adrese yetiştirin, açık yer yoktu deyip gelmeyin mutlaka kömür odun satan bir yerin sahibini bulun selamını söyleyerek gerekirse evinden alarak iş yerini açtırın, ayrıca sabahleyin bana tekrar hatırlatın yeniden bir şeyler gönderelim dedi.

Daha sonra kendine gelince kimdi başkanım o telefon dediğimizde; Şehit bir ülküdaşımızın annesi oğlum Muhsin evde odun kömür bitti üşüyorum dedi oraya gönderiyoruz derken gene göz yaşlarını akıtmaya devam etti.”

(Prof. Dr. Orhan KAVUNCU)
İnsanlar tutturmuş oy verecek adam yok bilmem ney. Oy verecek adam da çok, ülkeyi yönetebilecek insan da çok ama işini iyi yapanları; arkası olmayanları getirmezler başa. Başa gelse bile rahat bırakmıyorlar işte. Bizim biraz akıllanıp kendimizi geliştirmemiz gerek.

Ahmet3441

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ahmet
Uygunsuz Dil
Ulan çaykafalı adam 15k ya pc alınca ne oluyor ? Hayatta kalma ile insan gibi yaşamanın arasındaki farkı öğrenememişsin, sen hep hayatta kalacak kadar yaşamışsın hiç avrupadaki insanlar gibi yaşayamamışsın .Ayrıca o pc neden 15k demiyorsunda , 15k ya neden pc alıyorsun diyorsun
Senin gibi ahmaklar olduğu sürece bu devir böyle devam eder ben avrupayi örnek alarak yaşamıyorum herkezin kendi geçim tarzı sen 10k ya telefon 10 kya pc peşinde koş sonra yetmiyo size çok bile benim elimdeki tel 5k aracım 190bin evimde var bunlar nasil oluyo boş konusmakla değil çalışarak serserilik yaparak değil şükrederek

Furknaykc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
194
İsim
Furkan Aykaç
Veli Ağbaba denen kişinin bir iki ay önce bayraktarlarin yapimina karşı olan adam onca laf ettikten sonra vatani savunur gibi yorum yapmasi kendisinin acizligidir bir şeylerin farkli yönde işleyişi olduğunun kanıtıdır

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom