Neler Yeni

Çözüldü✓ Kapalı kutu rx 6600 almaya gitcem dikkat etmem gereken bişey varmı

Mert.k

80+ Bronze
30 mayısta alınan bi ürünün açılmamış olma ihtimali yok bence. Ben olsam riske girmem. Test ettirmiyorsa almam
Neyse vaz geçtim ztn dursun rx 6500xt var var idare ederiz orta ayarlarda zaten valorant forza horizon 4 dışında oyun yok pc de seneye yazın değiştiririm

abcdefg1234

80+ Silver
Neyse vaz geçtim ztn dursun rx 6500xt var var idare ederiz orta ayarlarda zaten valorant forza horizon 4 dışında oyun yok pc de seneye yazın değiştiririm
İhtiyacınız yoksa değiştirmeyin bence de. RTX 4000 VE RX 7000 serisi gelecek zaten. Bir süre 6500xt ile iadare edin ki gayet de güçlü bir kart her türlü işinizi görecektir. Yükseltmek istediğinizde yeni serilerden bi kart alırsınız

Mert.k

80+ Bronze
İhtiyacınız yoksa değiştirmeyin bence de. RTX 4000 VE RX 7000 serisi gelecek zaten. Bir süre 6500xt ile iadare edin ki gayet de güçlü bir kart her türlü işinizi görecektir. Yükseltmek istediğinizde yeni serilerden bi kart alırsınız
Erkenden alayım sonra dusunmeyeyim diye düşündüm de çünkü bu dolar işi ne olacağı belli değil 30 Mayıs sıkıntılı tarih baya geçmiş test ettirse neyse de

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Arkadaşlar birazdan rx 6600 rkran kartını almaya gidicem xfx marka 5350 TL ye dikkat etmem gereken bişey varmı kutuyu açayım mı kontrol için cacık falan çıkmasın sonra 😅
Hocam kartı satan benim bu arada hatta burada da ilanım var.
Dün sizden haber bekledim bir şey yazmadınız, bu konuya da tesadüfen denk geldim.

abcdefg1234

80+ Silver
Hocam kartı satan benim bu arada hatta burada da ilanım var.
Meraktan soruyorum yanlış anlaşılmasın, 30 mayısta alıp neden açmadınız ? İnsan kutunun içinde kart var mı der yine merak edip açıp bakar.

200-300 TL lik bi ürün olsa hadi açma at kenara dursun ama 5-6k lık bi ürün almışsınız garip bi durum

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
291
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Meraktan soruyorum yanlış anlaşılmasın, 30 mayısta alıp neden açmadınız ? İnsan kutunun içinde kart var mı der yine merak edip açıp bakar.

200-300 TL lik bi ürün olsa hadi açma at kenara dursun ama 5-6k lık bi ürün almışsınız garip bi durum
İncehesap'tan aldım kartı iade ederim diye de dokunmadım kendi kartımı istediğim fiyata satamayınca vazgeçtim ama iade süresini de geçirdim o günden beridir satılıkta, dokunmadım duruyor öyle. Bilinmedik bir yerden alsam bakardım zaten.

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,304
İsim
Berkay BABUCCU

Büyük ihtimal uygun fiyata al sat icin yakaladi aldi diye düşünüyorum

Top Bottom