Neler Yeni

Ailem Bölümümü Değiştirmeme İzin Vermiyor

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
11. sınıfa geçtim. Ekonomi okumak istiyorum fakat ailem buna karşı çıkıyor. Zorla sayısal seçip dershaneye yazdırdılar. Ne yapabilirim? 12.sınıfa geçerken eşit ağırlığa gerekirse zorla geçeceğim. 11. sınıfı nasıl değerlendirebilirim?

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
11. sınıfa geçtim. Ekonomi okumak istiyorum fakat ailem buna karşı çıkıyor. Zorla sayısal seçip dershaneye yazdırdılar. Ne yapabilirim? 12.sınıfa geçerken eşit ağırlığa gerekirse zorla geçeceğim. 11. sınıfı nasıl değerlendirebilirim?
Düzgünce konuş ailenle. İllaki eğer seçimin doğruysa hak verirler

Rilroalpt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Eren Emirhan Tuner
Instagram
eren.emirhan_tuner
Steam
rilro59
Twitter
rilroalpt
Discord
Ril/Eren#2440
Heves yoksa hiçbir şey olmaz. 11. sınıfta eğer sayısalsan sayısalı çok önde götürürsün. Sonra 12 de eşit ağırlığı seçince sayısal dışındaki bölümlere matematiğe çalıştığından daha çok çalışırsın. Ya da sayısal sınavına da girebilirsin ekstradan

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Yani sıkıntılı bir durum. Bu süreçte ailenin desteği çok önemli ama onlar da yine senin iyiliğini düşünür tabi. Muhtemelen sayısalda iş bulma imkanı daha fazla diye düşünüyorlardır. Sen bence okullar açılana kadar saygını bozmadan düzgünce derdini anlat sürekli. Sayısalda başarılı olmak için matematiğin yanında fizik kimya biyoloji gibi fen konularına da hakim olman lazım. Senin bu konulara ilgin yoksa gerek yok zaten sayısal okumana. İyi çalışıp güzel bir üniversitede ekonomi bölümü senin için uygun olabilir. Bence ailene bu durumu açıklarsan eninde sonunda sana hak verirler ve eşit ağırlığa geçersin. Kötü ihtimal izin vermediler yine mesela, matematiğe odaklan bence daha çok çünkü eşit ağırlığa geçince işine yarayacak.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Onlar okuyup sayısal geçselermiş, onlaramı kaldı çocuklarının tercihi :D sonuna kadar zorla dostum ne istiyorsan onu yap yoksa hayatın zindan olur

CemSultan01

80+ Bronze
Bundan 10 yıl önce sayısal secenlere gülüyorlardi. Şimdi zorla okutuyrolar.
Ailene iyice açıkla. Zorla güzellik olmaz. Olsada hayırli olmaz de

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Yani sıkıntılı bir durum. Bu süreçte ailenin desteği çok önemli ama onlar da yine senin iyiliğini düşünür tabi. Muhtemelen sayısalda iş bulma imkanı daha fazla diye düşünüyorlardır. Sen bence okullar açılana kadar saygını bozmadan düzgünce derdini anlat sürekli. Sayısalda başarılı olmak için matematiğin yanında fizik kimya biyoloji gibi fen konularına da hakim olman lazım. Senin bu konulara ilgin yoksa gerek yok zaten sayısal okumana. İyi çalışıp güzel bir üniversitede ekonomi bölümü senin için uygun olabilir. Bence ailene bu durumu açıklarsan eninde sonunda sana hak verirler ve eşit ağırlığa geçersin. Kötü ihtimal izin vermediler yine mesela, matematiğe odaklan bence daha çok çünkü eşit ağırlığa geçince işine yarayacak.
Hocam biyoloji ve fiziğe ilgim var. Derslerim kötü değil ama ben mühendis veya doktor gibi sayısal alandaki mesleklerden biri olmak istemiyorum. 11.sınıfta dershanede falan matematiğe çok önem vermeye çalışıcağım. Sağ olun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dershane de de bölüm değiştirirsin.
Ek masraf çıkartırlar mı sizce? Daha sınıf belirleme sınavı bile olmadık.

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
Ben anadolu lisesine gitmek istiyordum ailem zorla meslek lisesine yolladı seçimlerimi kendim yaşamadım herşeyimi onlar yapıyor . Neyse zaten her zaman onlar en doğruyu biliyor. . .

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760
Hocam biyoloji ve fiziğe ilgim var. Derslerim kötü değil ama ben mühendis veya doktor gibi sayısal alandaki mesleklerden biri olmak istemiyorum. 11.sınıfta dershanede falan matematiğe çok önem vermeye çalışıcağım. Sağ olun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek masraf çıkartırlar mı sizce? Daha sınıf belirleme sınavı bile olmadık.
Yok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Benim dershaneden arkadaş 3 kere bölüm değiştirdi

Top Bottom